Vestel TV 42PF7175 YouTube Açılmıyor

Y Çevrimdışı

yerbakili

Yeni Üye
24 Ağu 2018
13
36
Merhaba,

Vestel TV 42PF7175 televizyona sahibim. Bir süredir televizyonda kurulu olan YouTube uygulaması açılmıyor. Çektiğim fotoğraflara göre yardımcı olabilirseniz sevinirim.

P_20200322_102948.jpg

P_20200322_103021.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Aynı televizyon bende de var, ne yazık ki bu kartlarda artık smart işlevi yok sayılabilir.
Harici Android işletim sistemli kutu veya bilgisayar ile yolunuza devam edin.
Yazılım güncellemesi oldukça riskli bir karttır, çökme ve bozulma riski mevcut çünkü.

Y Çevrimdışı

yerbakili

Yeni Üye
24 Ağu 2018
13
36
Hmm, kötü oldu bu. Wifi Direct olayı da kafasına göre çalışıyor. Şansım varsa telefondaki görüntüyü TV'ye aktarabiliyorum.
Ne yapalım, sağlık olsun diyelim. :uzgun

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hmm, kötü oldu bu. Wifi Direct olayı da kafasına göre çalışıyor. Şansım varsa telefondaki görüntüyü TV'ye aktarabiliyorum.
Ne yapalım, sağlık olsun diyelim. :uzgun

Dongle'da Ralink chipset olduğu için muhtemelen. Zamanında almıştım ben de o dongle'dan.
Aslında bu sorun için (YouTube sorunu için) bir yazılım yayınlanmıştı ama forumda yayınlamadık onu çünkü çökme riski yüksek bir yazılımmış.
Hiç kimseyi 200-300 TL masrafa sokmanın anlamı yok, 400 liraya Mi Box S var. :kiskis
Chromecast veya Anycast de düşünebilirsiniz, onlar da kablosuz yansıtma yapıyor bildiğim kadarıyla. (Emin değilim.)

Mi Box S'i de yazılım desteği ve lisansı nedeniyle tavsiye ediyoruz.
Yoksa aynı fiyata daha güçlü fakat desteği meçhul, lisansı olmayan kutular da bulunabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt