MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
24
1.yöntem full yazılım siz 2.yöntemi deneyin.tv açıkken flash belleği usb ye takın.home kırmızı tuşa basın menü çıktığında kumandadan 1505 tuşlayın yazılım yükseltmek istiyormusunuz seçeneği çıkar evet deyin.yuklenir.kapanip açılmasını bekleyin
çok teşekkürler.dediğiniz yöntemle güncelleme yaptım.ilk izlenim menü ikonları küçülmüş. arayüz hızlanmış.

S Çevrimdışı

siyuba

Yeni Üye
14 Ocak 2019
7
41
Herkese selamlar arkadaşlar dün TV ye yeni yazılımla V4 den V5 geçiş yaptım kullanım deneyimlerim çok fark yok hatta renk konusunda V4 bir tık daha iyiydi diye bilirim kanal geçişleri olsun menü geçişleri olsun aynı

F Çevrimdışı

FightCat

Yeni Üye
29 Eki 2019
9
39
Teşekkürler, umarım Vestel 43UD8360 için uygun bir yükseltme bulabilirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

1.yöntem full yazılım siz 2.yöntemi deneyin.tv açıkken flash belleği usb ye takın.home kırmızı tuşa basın menü çıktığında kumandadan 1505 tuşlayın yazılım yükseltmek istiyormusunuz seçeneği çıkar evet deyin.yuklenir.kapanip açılmasını bekleyin

Merhaba,

Vestel 43UD8360 model televizyonumda Qui v5 seri yazılım olduğunu görüp 20-10 tarihli olan yazılımı indirdim, FAT32 formatladığım flash belleğe içindeki ugrade dosyasını attım. Dediğiniz metodla güncelleme başlattım. İlk kapandı, biraz sonra Vestel yazısı gözüktü, hah dedim yırttık, görüntü tekrar gitti ve şu an neredeyse 15 dakikadır sol alt köşedeki Standby ışığı yanıp sönüyor.

Daha beklemeli miyim yoksa cihazı servislik mi yaptık ?

Teşekkürler.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

FightCat

Yeni Üye
29 Eki 2019
9
39
Merhaba tekrar,

Adem Helvacı'nın başlığındaki

17MB130 Vestel Qui menüler için V4.35.19.0

yazılımıyla, buradaki yazılım arasındaki fark nedir? Aynı yazılımların farklı versiyonları mı yoksa birbirinden tamamen farklı şeyler mi?

U Çevrimdışı

ugurguner45

Yeni Üye
29 Ağu 2019
13
46
Önceki sürüme göre çok bir fark yok. Özellikle kumandadaki " benim tuşum" akıllı kısayol tuşu hala sadece YouTube ' u hafızaya alabiliyor. Bu tuş ile ilgili bir düzeltme olsa istediğimiz uygulamaya doğrudan ulasabilecegiz.

U Çevrimdışı

ugurguner45

Yeni Üye
29 Ağu 2019
13
46
Arkadaşlar benim yaptığım gibi sizde eski sürüme dönerseniz sıkıntı çıkabilir. Son sürümü begenmedigim için bir önceki dosyayı yükledim. TV de ses var ama ekran sırayla kırmızı mavi yeşil komple renk cümbüşüne girdi. Kanalın sesini alıyordum. Tekrar son sürümü flash belleğe yükledim. Renk cümbüşü devam ederken USB ye taktım. Komple renkde başka birşey gözükmüyordu. Goremesemde menü+1505 yapıp kumandadan sol tuşa basıp , ardindan ok tusuna bastım. Yani tekrar yazılım yükleme prosodurunu görmeden uyguladım. Netice itibari ile yükleme bitince TV normale döndü. Önceki sürüme donmeyle ilgili TV nin bir sorunu var bilginize....

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Teşekkürler, umarım Vestel 43UD8360 için uygun bir yükseltme bulabilirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,

Vestel 43UD8360 model televizyonumda Qui v5 seri yazılım olduğunu görüp 20-10 tarihli olan yazılımı indirdim, FAT32 formatladığım flash belleğe içindeki ugrade dosyasını attım. Dediğiniz metodla güncelleme başlattım. İlk kapandı, biraz sonra Vestel yazısı gözüktü, hah dedim yırttık, görüntü tekrar gitti ve şu an neredeyse 15 dakikadır sol alt köşedeki Standby ışığı yanıp sönüyor.

Daha beklemeli miyim yoksa cihazı servislik mi yaptık ?

Teşekkürler.
55ud8200 TV kullancisiyim arkadasin dediğinin aynısı bende de oldu bende TV çöktü dedim sonra fişi çekip taktim ama TV gitti dedim kendimce sonra TV açıldı normale döndü defalarca kez yazılım yükledim bu siteden böyle bir seyle ilk kez karşılaştım ben değil arkadaşta yaşamış sıkıntı ne olabilir acaba

O Çevrimdışı

orka75

Yeni Üye
20 Haz 2018
41
42
Seri numarasıni yazınız yarın kontrol sağlıyalım

IMG_4593.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt