211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
V Çevrimdışı

vipkokata

Yeni Üye
25 Şub 2018
17
selam,
hangi versiyon ?
menü 4725 yap, resmi ekle

IMG_20191102_140837.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
Yeni yazılım yokmu arkadaşlar, tvde yaşadığım birkaç sorun var bu konuda daha öncede bahsetmiştim, bazen tv'yi açtığımda wi-fi ye bağlanmıyor fişi çekip takmadanda düzelmiyor. Ara arada tvyi açtığımda ses var menü görüntüsü var fakat yayının görüntüsü gelmiyor daha sonra wi-fiye bağlanınca (köşede yeşil dünya ikonu çıkınca) görüntü geliyor bu 10-15 sn sürüyor bazende kumanda tutukluk yapıyor, yön tuşları çalışıyor fakat 123...tuşlarını algılamıyor. Sorunların yazılımsal olduğunu düşünüyorum, siz ne dersiniz ustalarım?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yeni yazılım yokmu arkadaşlar, tvde yaşadığım birkaç sorun var bu konuda daha öncede bahsetmiştim, bazen tv'yi açtığımda wi-fi ye bağlanmıyor fişi çekip takmadanda düzelmiyor. Ara arada tvyi açtığımda ses var menü görüntüsü var fakat yayının görüntüsü gelmiyor daha sonra wi-fiye bağlanınca (köşede yeşil dünya ikonu çıkınca) görüntü geliyor bu 10-15 sn sürüyor bazende kumanda tutukluk yapıyor, yön tuşları çalışıyor fakat 123...tuşlarını algılamıyor. Sorunların yazılımsal olduğunu düşünüyorum, siz ne dersiniz ustalarım?
Yeni sürümleri çıktığı gibi ekliyoruz takip ediniz

M Çevrimdışı

mertrich

Yeni Üye
13 Kas 2019
48
24
Mb211 son güncelleme hangi versiyon v3 icin

bu ss iptv ana ekrana kısayol olarak nasıl alınıyor bilen varmı ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt