VESTEL TELENOVA 50 İNCH 127 CM ULTRA HD 4K ANDROİD LED TV

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,097
40
İlan başlığı 4k yazıyor altta açıklama kısmında Full HD yazıyor hiç bulaşmayın bence

100 tl daha ekleyip a101 den 55" hı level alın veya aynı ücrete başka bir vestel üretimi tv alın

A Çevrimdışı

adilem

Yeni Üye
2 Mar 2020
34
43
sordum satan kişiye 4 k yayın cekiyor dedi vestel böyle bir ürünü varmı bilgisi olan varmı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Ürün Vestel üretimi değil bence.

İlanda arkadaş ürünün üzerine Vestel logosunu eğreti biçimde kendisi yapmış bence;

14206843ac6a00391.png

Başka bir ilanda TV'nin kutusu görünüyor ve o da ne, Vestel logosu 50 inç yazısının hizasında görünmüyor?

208238c96d97af5f8.png

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Telenova bildiğim kadarı ile Atmaca Elektronik bünyesi altında Yani SUNNY İlanı veren arkadaş güven vermek için Vestel'in logosunu ilana kendisi yapıştırmış olmalı :kas

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Telenova bildiğim kadarı ile Atmaca Elektronik bünyesi altında Yani SUNNY İlanı veren arkadaş güven vermek için Vestel'in logosunu ilana kendisi yapıştırmış olmalı :kas
Markayı iyi bulmuşsun sevgili smili72 ,tebrik ederim doğrusu,aslında güven vermek değil düpedüz kandırmak bu :) (kibarını yazdım)

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Kandırmakın açılımı kelime oyunu sayın abim teraspy teraspy Ürün Full HD Ama İlan başlığı 4K Alttaki açıklama ise 'Ürün 4K kanalları gösterebilmektedir.' Yani +K kanalı full HD olarak gösterebilmektedir Breh Breh...:haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Kandırmakın açılımı kelime oyunu sayın abim teraspy teraspy Ürün Full HD Ama İlan başlığı 4K Alttaki açıklama ise 'Ürün 4K kanalları gösterebilmektedir.' Yani +K kanalı full HD olarak gösterebilmektedir Breh Breh...:haha1
Bu markayı bizim hanıma söylesem "vestelin böyle markası varmı ki alo "diye bana sorar,uyanık olmak lazım ,bu arada FHD ile 4K izlenebilir ,gayet normal ama biz izliyemiyoruz nedense ,sanırım lnb uyumlu değil :haha1

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Bu markayı bizim hanıma söylesem "vestelin böyle markası varmı ki alo "diye bana sorar,uyanık olmak lazım ,bu arada FHD ile 4K izlenebilir ,gayet normal ama biz izliyemiyoruz nedense ,sanırım lnb uyumlu değil :haha1
O değil de Aklıma başka bir durum takıldı şimdi Piyasada satılan pek çok 4K tv aslında 4K yayınları Full HD gösteren dahili uydu alıcılı olabilir mi? Bunu nasıl anlarız? ? Diyeceksiniz ki Aç youtube'dan 4K video test et Ee... İzlediğimin standardı Full HD mi yoksa gerçek 4K mı nasıl bilebilirm ki?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri