Vestel Taşınabilir Batarya 10000 mAh almalı mıyım

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Vestel in powerbank ini kullanmadım kullananda yok çevremde o yüzden ürün hakkında yorum yapamayacağım. Ben xiaomi aldım yakın zamanda memnunum Anker in ürünü ile xiaomi arasında kalarak fiyatı daha uygun olduğu icin xiaomi tercih etmiştim. Fakat Anker in fiyatında iyi indirim var şuan. Tercihlerin arasında bulunsun kalitelidir ve ebat olarak küçüktür

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir defa kesinlikle Vestel değildir ?

Vestel i severim ancak küçük ev aleti, yazarkasa, telsiz telefon, pc donanım malzemeleri gibi gruplarda üretim kendisine ait olmaması nedeniyle bu biiiir, gidip Çin in en ücra köşelerinde üreticilerden ürün aldığı için bu da ikiiii diyorum ve uzak durmayı tavsiye ediyorum. Ancak burada genel değerlendirme yapıyorum.

Durum çok acil değil ise yarın daha teknik detay da verebilirim :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bir defa kesinlikle Vestel değildir ?

Vestel i severim ancak küçük ev aleti, yazarkasa, telsiz telefon, pc donanım malzemeleri gibi gruplarda üretim kendisine ait olmaması nedeniyle bu biiiir, gidip Çin in en ücra köşelerinde üreticilerden ürün aldığı için bu da ikiiii diyorum ve uzak durmayı tavsiye ediyorum. Ancak burada genel değerlendirme yapıyorum.

Durum çok acil değil ise yarın daha teknik detay da verebilirim :ok
Söylediklerinizde haklısınız hocam .Ancak epey küçük ev aletlerini inceleme fırsatım oldu.Gönül isterki hepsini ülkemizde üretelim.Ancak yerli üretim
Sinbo smoothie makinesi aldık aşırı kalitesiz , dandik ve basit üretimi var.Mağazada inceledim vestelin ki, mesela çok daha iyi.Yorumlarda da en beğenilen modeller arasında.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Söylediklerinizde haklısınız hocam .Ancak epey küçük ev aletlerini inceleme fırsatım oldu.Gönül isterki hepsini ülkemizde üretelim.Ancak yerli üretim Sinbo smotiie makinesi aldık aşırı kalitesiz , dandik ve basit üretimi var.Mağazada inceledim vestelin ki, mesela çok daha iyi.Yorumlarda da en beğenilen modeller arasında.

bu arada gözünüzden kaçtı hocam .Sizden bir ricam var.

https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-panel-bilgi-hatti.449/page-153#post-98108
forumunda TEKNOwest teknovest cevaplamıştı :)
o yüzden yazmadım :sirit

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt