VESTEL Tablet yazılımı talep konusu

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

VESTEL ürün guruplarında olan tabletlerin, ihtiyacınız olan yazılımları için bu konu başlığını kullanabilirsiniz.

Ben elimden geldiğince bulduğum modelleri konu başlığı açarak TABLET bölümümüzde paylaşmaya çalışacağım. Bölümde bulamadığınız modeller için buraya talep yazabilirsiniz. :ok:

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
Üstadım merhaba tablet konusunda Vestel i tavsiye edermisin ? önerdiğin mödel hangisi ?
selamlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: VESTEL Tablet yazılımı talep konusu

SAMILO' Alıntı:
Üstadım merhaba tablet konusunda Vestel i tavsiye edermisin ? önerdiğin mödel hangisi ?
selamlar.

Açıkçası 10'' olanını kullandım bir sorun yaşamadım ama wifi menzili biraz kısa gelmişti bana.
7.85'' olanını halen kullanıyorum ki o tablet çok farklıdır benim için.
Ancak öğrenciler için ucuza imal edilmiş olan düz 7'' modeller var ki ben bir tek bu modelleri almamanızı tavsiye ederim azizim üzer sizi biraz. :ok:

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181

Ado' Alıntı:
SAMILO' Alıntı:
selamlar.

Açıkçası 10'' olanını kullandım bir sorun yaşamadım ama wifi menzili biraz kısa gelmişti bana.
Ancak öğrenciler için ucuza imal edilmiş olan düz 7'' modeller var ki ben bir tek bu modelleri almamanızı tavsiye ederim azizim üzer sizi biraz. :ok:

Eyvallah üstadım sağolasın. Vestel veya Exper düşünüyorum 8'' veya 10''.. Montajda olsa yerli olsun  :happy2:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ben zamanında Vestel tabletin içini açıp şaşe kodundan Çin'deki üreticisini bulmuştum, tablette Android 5.1 yüklüydü, üreticinin sitesinde 6.0 için firmware linki vardı ama üretici o zamanlar güncelleme yapıyordu siteye sanırım linke ulaşamamıştım.

Mail atmıştım geri dönen olmamıştı, ilgisiz bir üreticiydi. 

Bu da böyle bir anımdır. :lamer:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
SAMILO' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Eyvallah üstadım sağolasın. Vestel veya Exper düşünüyorum 8'' veya 10''.. Montajda olsa yerli olsun  :happy2:

Bütçeniz varsa Android için 2 GB RAM'den aşağı model bakmayın.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181

Umut Barış' Alıntı:
SAMILO' Alıntı:

Bütçeniz varsa Android için 2 GB RAM'den aşağı model bakmayın.

1 gb kurtarmaz mı diyorsunuz?

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181

Umut Barış' Alıntı:
SAMILO' Alıntı:
1 gb kurtarmaz mı diyorsunuz?

Ne yapacağınıza bağlı.

wi fi üzerinden internet ( google-facebook-you tube-twiter-instagram) genel olarak bunlar. videoları rahat izleyelim bağlantıda problem olmasın yeter diye düşünüyorum ama yinede sizin tavsiyelerniz önemli benim için

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

SAMILO' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Montaj evet ama ben hep istihdama önem vermişimdir, Bu nedenle hiç bir üretimi çöp olarak nitelendirmem neticede hepsinin bir hitap ettiği kitle var.

Bu ürünler de zaten neyin ne olduğunu herkes biliyor biz de anlatıyoruz burada. Elin amarğigalısı, Korelisi, Çinlisi hep kazanıyor bizimkiler de kazansın. ARÇELİK olsun VESTEL olsun çamurdan olsun. Ama eleştirmektende geri kalmayalım, onları iyi olmaya zorlayalım, ''Bu modeller böyle'' kavramını yeryüzünden silip atalım, bilinçli tüketici olarak karşılarına dikilip verdiğimiz paranın karşılığını isteyelim ebette ::ok:

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181

Ado' Alıntı:
SAMILO' Alıntı:

Montaj evet ama ben hep istihdama önem vermişimdir, Bu nedenle hiç bir üretimi çöp olarak nitelendirmem neticede hepsinin bir hitap ettiği kitle var.

Bu ürünler de zaten neyin ne olduğunu herkes biliyor biz de anlatıyoruz burada. Elin amarğigalısı, Korelisi, Çinlisi hep kazanıyor bizimkiler de kazansın. ARÇELİK olsun VESTEL olsun çamurdan olsun. Ama eleştirmektende geri kalmayalım, onları iyi olmaya zorlayalım, ''Bu modeller böyle'' kavramını yeryüzünden silip atalım, bilinçli tüketici olarak karşılarına dikilip verdiğimiz paranın karşılığını isteyelim ebette ::ok:

Üstadım aynen bu sebeplerden dolayı montajda olsa yerli diyorum. Vestel alınca 1 tl bile olsa yurt içinde kalıyorsa 1 kişi evine ekmek götürüyorsa benim için olay bitmiştir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
SAMILO' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
Ne yapacağınıza bağlı.

wi fi üzerinden internet ( google-facebook-you tube-twiter-instagram) genel olarak bunlar. videoları rahat izleyelim bağlantıda problem olmasın yeter diye düşünüyorum ama yinede sizin tavsiyelerniz önemli benim için

Ben bir zamanlar Reeder kullanmıştım, onlara da bakın derim ancak malzeme kalitesi olarak beklentinizi yükseltmeyin.
Hoparlörü kendi kendine patlamıştı onun gerçi. :haha:
Bana kalırsa yurtdışından (Gearbest gibi) tablet satın alın. Kârlı çıkarsınız.

Ülkemizde tablet piyasasında F/P model yok maalesef.

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
teşekkür ederim. Reeder ve Casper ı da önerdiler bilmiyorum bakıcam

K Çevrimdışı

kameel

Yeni Üye
16 Ocak 2019
1
56
okullara ilk dağtılan vestel vp10 serisi için hata kodu 1001 uyarısı alıyorum, servise göndermeden nasıl çözüm üretebiliriz, yardımcı olursan sevinirim Ado Usta

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri