Vestel smart tv "Ssiptv" deneme.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bugün fırsat bulup denedim, turknet adsl kullanıyorum ve 11-12Mbps arası hız aliyorum.
TV modeme kablosuz (modem diğer odada) olarak bağlı, TV ağ ayarlarından hız testi yapınca 8-9Mbps gösteriyor ve bu IPTV için yeterli bence. Ssiptv uygulamasını marketten yükleyip denedim, gayet kullanışlı ve başarılı.

Resimler pek net değil kusura bakmayın, cep ile bu kadar oldu.

BzL3av.jpg

EDPkWZ.jpg

oVOoXk.jpg

lZOmqb.jpg

VDrm9r.jpg

nlOZQl.jpg

1EJq6p.jpg

LDbmlG.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Bugün fırsat bulup denedim, turknet adsl kullanıyorum ve 11-12Mbps arası hız aliyorum.
TV modeme kablosuz (modem diğer odada) olarak bağlı, TV ağ ayarlarından hız testi yapınca 8-9Mbps gösteriyor ve bu IPTV için yeterli bence. Ssiptv uygulamasını marketten yükleyip denedim, gayet kullanışlı ve başarılı.

Resimler pek net değil kusura bakmayın, cep ile bu kadar oldu.
Hocam Elinize sağlık. Yalnız Resimleri Hızlıresime yüklemişsiniz, hızlı resim desteği yok. Direk konu altındaki resim ekleden ekliyebilirsiniz. :ara
https://tavsiyeforumu.com/konu/tavsiye-forumu-resim-sunucumuz-hayirli-olsun.1818/#post-40542

C Çevrimdışı

compass3548

Yeni Üye
27 Tem 2018
25
33
Merhaba, öncelikle hayırlısı olsun. televizyon sürümünüz nedir. sanırım bir benim kullandığım vestel de böyle birşey yok :)

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Ben girdiğimde 4 kanal çıkıyor. Kurulumu nasıl yapılıyor?
SSIPTV içinde ayarlara girip Get Code üzerine tıklayın. Size Kod verecek.
Verdiği kodu adresine bilgisayardan girip Add Device tuşuna basın. M3U dosyasını oluşturmak için internetten yardım alabilirsin.
İndirdiğin M3u dosyasını Open kutusuna basarak yükleyeceksin.
Kanallar altta geldikten sonra Save tuşuna bas.
Sonra TV ye geçip programa girince çıkacak, çıkmaz ise yenileme tuşuyla çıkar.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
SSIPTV içinde ayarlara girip Get Code üzerine tıklayın. Size Kod verecek.
Verdiği kodu adresine bilgisayardan girip Add Device tuşuna basın. M3U dosyasını oluşturmak için internetten yardım alabilirsin.
İndirdiğin M3u dosyasını Open kutusuna basarak yükleyeceksin.
Kanallar altta geldikten sonra Save tuşuna bas.
Sonra TV ye geçip programa girince çıkacak, çıkmaz ise yenileme tuşuyla çıkar.
Teşekkür ederim. Gün içinde araştırdım bayağı. Ücrestsiz m3u dosyaları pek işe yaramıyormuş.

C Çevrimdışı

compass3548

Yeni Üye
27 Tem 2018
25
33
MB9X de bile var. Yazılım güncelleyin veya uygulama marketine / mağazasına bakın.
MB9x de bile varmı ? Benim ki MB91 şu yazılım olayını acilen çözmem lazım neyi yüklemem konusunda biraz önce bilgi sahibi olmam lazım. SN yazarak tv.vesteldriver.com üzerinden indireceğimiz yazılımı yüklemek sağlıklı birşey mi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt