Vestel Smart TV F9400 Kablosuz Ağ Bulmuyor

M Çevrimdışı

MagicBreak

mecık brek
Aktif Üye
26 Şub 2020
52
Televizyonum Vestel F9400 ve televizyonu açtığımda internete direk bağlanıyor yani ağ ile uyanma açık. Ama son açtığımdan beri Tv bağlı değil dedi bağlantıyı kestim ve kablosuz ağları tara dediğimde 1-2 saniye arıyor sonra duruyor hemen. Hem ev interneti hemde telefondan internet paylaşarak bağlanmayı denedim ama çözüm bulamadım. İnterneti kapattım, modem kapatıp açtım, ağ ile uyanmayı kapatıp TV yi kapatıp açtım. Anlayacağınız her türlü şeyi denedim çözüm bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler :bilmiyom

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

MagicBreak

mecık brek
Aktif Üye
26 Şub 2020
52
menü 4725 yapip servis menü actiginizda options 3 de wifi görünüyor mu?

Evet wifi görünüyor

xaXQgY.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Video yüklendi.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Yazilimsal bir sorun olusmus olabilir ,eger öyle ise fabrika ayarlarina geri dönmeniz sorunu cözebilir.Tüm ayarlariniz silinecegi icin fabrika ayarlarina dönmeden önce otel modu ile (menü 7935) su anki ayarlarinizi kaydetmenizi öneririm ilk kurulum yaptikdan sonra tekrar yüklersiniz .

M Çevrimdışı

MagicBreak

mecık brek
Aktif Üye
26 Şub 2020
52
Yazilimsal bir sorun olusmus olabilir ,eger öyle ise fabrika ayarlarina geri dönmeniz sorunu cözebilir.Tüm ayarlariniz silinecegi icin fabrika ayarlarina dönmeden önce otel modu ile (menü 7935) su anki ayarlarinizi kaydetmenizi öneririm ilk kurulum yaptikdan sonra tekrar yüklersiniz .
Teşekkürler deneyeceğim şimdi.

Otel modu kapalı onu açık yapmam yeterli mi ayarları kaydetmek için? Yoksa başka ayar yapmama gerek var mı

Sıfırlama yerini de bulamadım :)

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

MagicBreak

mecık brek
Aktif Üye
26 Şub 2020
52
Kaydetmeye gerek yok o zaman bayağı zahmetli olacak. Televizyonun benim için özeti ; Youtube, ekran yansıtma ve birkaç televizyon kanalı ayarım yok zaten ?

Sıfırlayayım olur umarım.

hosbulduk hosbulduk By_Trol By_Trol teşekkürler. Sıfırlama yaptım ve kurdum wi-fi zaten kurulum aşamasında gördü. Sorunun çözüldü teşekkürler :)

:clap:clap:clap:clap

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt