Vestel Smart TV 55UA9300 Menü sorunu vesayre

S Çevrimdışı

soner10

Yeni Üye
26 Şub 2018
21
merhaba

benim sorunum smart tv hdmi ve diğer seçeneklere izin vermiyor seçenekler devamlı hareket halinde bir zaman sonra uydu alıcım hdmi lardan birisine bağlanıyor ses ayarı kendiliğinden 100 seviyesine kadar yükseliyor ve ses çubuğu ekrandan kaybolmuyor sesi ayarlamak istediğimde ses seviyesini düşürmüyor aynı şekilde menüyede girdiğimde ayarlar kısmına girmiyor ancak şöyle yapabiliyorum ses çubuğunu menü ekran ayarlarına girip menü tuşuna bastığımda ses çubuğu kayboluyor sonra ses ayarları kısmına girdiğimde tüm seçenekleri kendisi ayarlamaya çalışıyor bu bütün seçeneklerde aynı şekilde gerçekleşiyor acaba bu konuda ne yapmam gerekiyor hangi işlemleri yapmam gerekiyor bu konuda beni aydınlatırsanız çok memnun olurum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.saygılarımla

S Çevrimdışı

soner10

Yeni Üye
26 Şub 2018
21
cevabınız için teşekkür ederim kardeş Cec ayarlarını kapattım durum yine aynı değişen birşey olmadı acaba başka ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkürler saygılarımla

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
TV yazılımı güncel mi ?(menu4725 yapıp resim eklermisiniz)
TV USB girişleri altında küçük bir tuş var takılı kalmış olabilir mi ? Ona biraz basın
Kumanda pillerini çıkarıp gözlemleyin?

S Çevrimdışı

soner10

Yeni Üye
26 Şub 2018
21
yazdığınız gibi usb girişleri altında öyle bir tuş yok yazılım olarakta V245.32.0 yüklü ,sterseniz fotoğrafını çekip gönderebilirim

S Çevrimdışı

soner10

Yeni Üye
26 Şub 2018
21
kullandığım uydunun kumandasını uzaklaştırdım durum yine aynı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

acaba başka bir yolu yokmu

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

soner10

Yeni Üye
26 Şub 2018
21
başka bir alternatif yokmu televizyonu normal haline döndürmek için ayrı bir yazılımmı atmak gerekiyor yoksa tamircimi çağırmam gerekiyor panel falanmıı değişmesi gerekiyor yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

S Çevrimdışı

soner10

Yeni Üye
26 Şub 2018
21
Vestel 55ua9300 televizyonu açtığım zaman kendi kendine kaynak seçmeye çalışıyor ve uydu cihazım bir süre sonra kendiliğinden hdmi ye bağlanıyor ve görüntü geliyor sonra ekranda televizyonun kendi ses seviyesi 100 e kadar yükseliyor ve ses çubuğu ekranda kalıyor kaybolmuyor televizyonu her kapatıp açtığımda aynısı oluyor bir türlü çözüm bulamadım bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımınıza ihtiyacım var saygılarımla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri