Vestel smart 4k wifi sorunu

S Çevrimdışı

stoopidbeast 

Yeni Üye
27 Kas 2019
30
39
Bu sorun birebir ben de var. Toshiba 49V6863DAT (MB130)
Şuan kabloyla bağlanıyorum. İleride lazım olur diye kablosuzu da çözmek istiyorum ama.

Sevgili @teraspy , @fikoloji sizce yazılım kaynaklı mıdır bu sorun? Servisi çağırmadan çözebilebilir miyim acaba?

Güncellemeleri taradığımda birşey bulamadı. Kesin olarak son sürümde olup olmadığımdan nasıl emin olurum?

Capture8440dc16b3feb8e6.jpg

Merhabalar aynı model tv ve aynı sorun bendede var.
Ara sıra kalbosuz ağ şeçeneği geliyor ama kısa bir süre sonra kayboluyo sadece kablolu bağlantı ve devredışı şeçenekleri kalıyor. Ve kablosuz ağ bulundu bağlanıyor diyor saniyelik donma yaşayıp tv kendini kapatıp açıyor.
Konu hakkında bilgisi olan varasa yardımcı olabilir mi ?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu sorun birebir ben de var. Toshiba 49V6863DAT (MB130)
Şuan kabloyla bağlanıyorum. İleride lazım olur diye kablosuzu da çözmek istiyorum ama.

Sevgili @teraspy , @fikoloji sizce yazılım kaynaklı mıdır bu sorun? Servisi çağırmadan çözebilebilir miyim acaba?

Güncellemeleri taradığımda birşey bulamadı. Kesin olarak son sürümde olup olmadığımdan nasıl emin olurum?

Capture8440dc16b3feb8e6.jpg
https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-toshiba-telefunken-seg-regal-mb130-qui-menu.3079/
KONUSUNU İNCELEYİNİZ

S Çevrimdışı

stoopidbeast 

Yeni Üye
27 Kas 2019
30
39
Teşekkürler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

stoopidbeast 

Yeni Üye
27 Kas 2019
30
39
Belirttiğiniz konuda bir kaç soru sordum hocam yanlış birşey yapmamak için. Emin olamadım çünkü. Ondan sonra deneyeceğim.

P Çevrimdışı

Pirkal

Yeni Üye
17 Nis 2019
13
33
Mrblar, bende 55ud9360 tv aldım servis kurarken wi-fi sorunu çıktı, aynı şekilde, ilk açılışta var wi-fi fakat bağlanmaya çalışınca bir süre bekleyin bağlanıyor deyip kalıyor, sonra her hangi bir tuşa basınca çıkıyor wi-fi'den ve sadece kablolu ağ ve devre dışı bırak seçenekleri kalıyor. Değişim ya da parça değişimi için dönüş olacak bekliyoruz şimdilik nasıl sonuçlanacağını...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt