VESTEL SMART 48FA7500 122 EKRAN LED TV ekran sorunu nedir ?

S Çevrimdışı

shakeshack

Yeni Üye
21 Ara 2019
5
34
Herkese merhaba, benim sorunum televizyon görsellerdeki şekilde kafasına göre yeşeriyor kızarıyor sağı solu ortası yatay çizgiler var.
Bütün ekranda siyah yatay şeritler geçiyor paralel şekilde sorunu nedir, nesi değişmesi gerekir tahmini maliyet ne olur ?

,

Görsel boyutları yüksek olduğundan yükleme yapmada hata verdi bende link olarak paylaştım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
panel akması diyoruz, panelle alakalı arıza mevcut, inşallah coflar kaynaklıdır en azından tamiri mümkün, kontrol edilmeli
Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji ve A Adem Helvacı dan cihaz garantisi yoksa destek alınız.
garantisi varsa servisten destek alınız.
biraz kafanızda fikir oluşturur

S Çevrimdışı

shakeshack

Yeni Üye
21 Ara 2019
5
34
Teşekkür ederim.
Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji 2016 yılında aldık bu sene doldu garantisi sanırım 3 yıldı. Babam ekranı sildikten sonra oldu sanırım, 3.5 yaşında diyebiliriz.
Cof kaynaklı ise ne kadar bir tamir ücreti çıkar sizce ? panel kaynaklı ise yeni televizyon mu bakmalıyız ?

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Teşekkür ederim.
Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji 2016 yılında aldık bu sene doldu garantisi sanırım 3 yıldı. Babam ekranı sildikten sonra oldu sanırım, 3.5 yaşında diyebiliriz.
Cof kaynaklı ise ne kadar bir tamir ücreti çıkar sizce ? panel kaynaklı ise yeni televizyon mu bakmalıyız ?

Sıvı teması ihtimali görünüyor şu durumda. Tam marka model nedir ?

S Çevrimdışı

shakeshack

Yeni Üye
21 Ara 2019
5
34
İyi geceler sorun devam ediyor. TV çok izlemediğim için uğraşmamıştım, bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Daha önce aynı sorunu yaşamış olan Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt