vestel smart 40fa7100 tv VESTEL logosuna kadar açılıp tekrar kapanıyor

C Çevrimdışı

Cnr1777

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31
vestel smart 40fa7100 tv VESTEL logosuna kadar açılıp tekrar kapanıyor. kurtarma ve mb96 yazılımını yüklemeye çalıştığımda tüm adımları sırasıyla yapmama rağmen yükleme aşamasına gelemedim. Yardımcı olursanız sevinirim başka bir yolu var mı
teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu duruma nasıl geldi peki,hatalı yazılım falan mı yüklendi,yoksa profillerle mi oynamıştı?

C Çevrimdışı

Cnr1777

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31
bu duruma tv nin arkasında bulunan kart yuvasına d-Smart fix modül kartı taktıktan hemen sonra oldu.
Not: Asla yuvayı zorlamadım tık oturdu kart ancak bu duruma geldi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
bu duruma tv nin arkasında bulunan kart yuvasına d-Smart fix modül kartı taktıktan hemen sonra oldu.
Not: Asla yuvayı zorlamadım tık oturdu kart ancak bu duruma geldi
Hımm,ilginç ,çalışırken mi taktın modülü,aslında mb96 kart kolay kartlardan biridir,mb95 gibi değildir,neden böyle olmuş anlamadım, kurtrma yazılımı derken ne var elinde?

C Çevrimdışı

Cnr1777

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31
Hımm,ilginç ,çalışırken mi taktın modülü,aslında mb96 kart kolay kartlardan biridir,mb95 gibi değildir,neden böyle olmuş anlamadım, kurtrma yazılımı derken ne var elinde?
17MB82_recovery yazılım ve mb96 yazılımı forumdan indirmiş olduklarım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hayır fişi bile takılı değildi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bir dakika,bunlar farklı tv yazılımları,82 ve 96 birbirine asla uymaz,öncelikle belirteyim,sanırım zaten mb82 yüklenmemiştir,çünkü onun formatı(kabaca yazdım format diye) uymaz zaten,96 olan da full yazılım olmalı,çekirdek olmaz,tv yi hiç elleme bence,arkasındaki barkodun okunur şekilde fotosunu alıp:
burada yayınlayıp sevgili F fikoloji ve TEKNOwest teknovest dostlarımdan full yazılım talep et,ondan sonra usb ile yüklemeye çalış :ok

C Çevrimdışı

Cnr1777

Yeni Üye
21 Mar 2019
8
31
Bir dakika,bunlar farklı tv yazılımları,82 ve 96 birbirine asla uymaz,öncelikle belirteyim,sanırım zaten mb82 yüklenmemiştir,çünkü onun formatı(kabaca yazdım format diye) uymaz zaten,96 olan da full yazılım olmalı,çekirdek olmaz,tv yi hiç elleme bence,arkasındaki barkodun okunur şekilde fotosunu alıp:
burada yayınlayıp sevgili F fikoloji ve TEKNOwest teknovest dostlarımdan full yazılım talep et,ondan sonra usb ile yüklemeye çalış

Anladım tamam deneyeceğim teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri