Vestel satellite 32ha5110 Android tv box uygunmudur

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim benim tv de 4k özelliği yok sadece youtube den video izlemek için almak istiyorum ileride youtube güncelleme yaptığında cihaz desteklemiyor ahatası almak istemiyorum sayın hocam sizin dediğiniz markaya baktım sadece bu satışda fiyat yüksek acaba abaşka bir alternatifi varmı 4k olmayan modelini bulamadım

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Medya Oynatıcı 599,00 TL​

Mi TV Stick bakın o zaman.

A Çevrimdışı

abtmusic

Yeni Üye
17 May 2020
21
40
Mi TV Stick bakın o zaman.

Xiaomi Mi Box S alsam hocam 4 k özelliği var benim cihazım 4k değil yinede çalışır değilmi youtube de videoları izleyebilirim 1080p ile diğer modelin ram 1 gb bu ise 2 gb kararsız kaldım Xiaomi Mi Box S modelini alırsam bana ek avantajları ne olabilir teşekkürler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Xiaomi Mi Box S alsam hocam 4 k özelliği var benim cihazım 4k değil yinede çalışır değilmi youtube de videoları izleyebilirim 1080p ile diğer modelin ram 1 gb bu ise 2 gb kararsız kaldım Xiaomi Mi Box S modelini alırsam bana ek avantajları ne olabilir teşekkürler.

Çalışır. 4K sadece desteklediği maksimum çözünürlük.
2 GB RAM performansa ek katkı yapar hepsi bu.
İndirim vs kovalayın derim.
500 TL yazık günah yani.
Ne kadar ucuza alırsanız o kadar kâr bu cihaz için.

A Çevrimdışı

abtmusic

Yeni Üye
17 May 2020
21
40
Çalışır. 4K sadece desteklediği maksimum çözünürlük.
2 GB RAM performansa ek katkı yapar hepsi bu.
İndirim vs kovalayın derim.
500 TL yazık günah yani.
Ne kadar ucuza alırsanız o kadar kâr bu cihaz için.
Cevap için çok teşekkür edeirm hocam şöyle bir hesap yaptım Xiaomi Mi TV Stick 300 tl ye alsam diyelim ileride 4k tv aldım peki 4k yeni, aldığım tv de Xiaomi Mi TV Stick modeli çalışırmı çalışırsa da sadece 1080p mi gösterir saygılar

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Cevap için çok teşekkür edeirm hocam şöyle bir hesap yaptım Xiaomi Mi TV Stick 300 tl ye alsam diyelim ileride 4k tv aldım peki 4k yeni, aldığım tv de Xiaomi Mi TV Stick modeli çalışırmı çalışırsa da sadece 1080p mi gösterir saygılar
Mi TV Stick 4K desteklemiyor.
4K TV alırsanız Smartı çalışacağı için Stick'e de ihtiyacınız kalmaz.
İlla kutu kullanırım diyorsanız Mi Box S alın.
11.11 vs kovalayın derim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
... sadece youtube den video izlemek için almak istiyorum ileride youtube güncelleme yaptığında cihaz desteklemiyor ahatası almak istemiyorum...

Bu hatayı mutlaka alacaksın zaten,ya 1 ya da 5 yıl sonra,bizim 80 liralık uydu alıcıları bile açamayınca web sistemine düşüp yine de açıyor mesela youtube'u :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hocam tendyolda 453 tl şuan hepsiburada iyi imiş kaçirdık hocam kaç tl ye kadar alayım sizce
450-500 arası normal fiyat. 500-500 hatta 600'ü bile görmüşlüğü olmuştu.
Siz bilirsiniz.

Kampanya vs birleştirebiliyorsanız (kart kampanyası, indirim kodu vs.) daha düşüğe almaya çalışın.
Yoksa da alın gitsin.

1 saat sonra bile fiyat ne olur onu bilmiyorum.
Dediğim fiyatta 5 dk durdu ya da durmadı, ben de almayı düşünüyordum, baktım bitmiş.

A Çevrimdışı

abtmusic

Yeni Üye
17 May 2020
21
40
450-500 arası normal fiyat. 500-500 hatta 600'ü bile görmüşlüğü olmuştu.
Siz bilirsiniz.

Kampanya vs birleştirebiliyorsanız (kart kampanyası, indirim kodu vs.) daha düşüğe almaya çalışın.
Yoksa da alın gitsin.

1 saat sonra bile fiyat ne olur onu bilmiyorum.
Dediğim fiyatta 5 dk durdu ya da durmadı, ben de almayı düşünüyordum, baktım bitmiş.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim saygılar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt