Vestel - Regal

F Çevrimdışı

Floppy

Yeni Üye
30 Eki 2019
28
Merhaba, 49-50 inc civarında tv bakıyorum. Kullanım amacı olarak karasal yayınlar ve youtube, wifi vs. Smart özelliği olması. net görüntüler almak ve kanal geçişlerinde uzun bekleyiş olmaması yeterli.
1- Bu konuda Vestel bize yeterli gelir mi?
2- Vestel ile Regal aynı özelliklerdeki TVler arasında bir fark var mıdır?

Vestel - 49FD7400 2500 TL
Regal - 49R6520F 2050 TL

arada 450-500 TL gibi bir fark var. Bu fark sadece marka isminden kaynaklanır mı? yoksa başka farklar var mıdır? Adem Helvacı Adem Helvacı Teşekkürler.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
F okarli Kardeşim Vestel Regal Aynı Zaten Zorlu Holdingin Üretimi İkiside Vestel Ana Markası Sadece Vestel-Seg-Finlux-Regal Aynı Hepsi Fiyat Niye aşağı O Biraz Tartışılır Hepsi burada da daha uygun vestel al derim ama eğerki ben çok güzel kalitesi bişey almak isterim dersen SAMSUNG der Susarım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Samsunglar Smartta 1 Numara Kalitede De Aynı Şekilde Ama velakin Vesteller Özellik Açısından Daha Yaygın İşte Bluetooth Dahili Wifi Vs

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Aradaki fark şu markete girdiniz tereyağ alacaksınız raflarda envai çeşit matka var hepsi tereyağ birinin markası bütaş içinde en az yüzde 48 süt içerir yazıyor kilosu da 49.90 lira Hemen yanında vakıfoğlu markası var üzerinde en az yüzde 65 süt içerir var kilosu 65 lira Onun yanında da bimşah marka var kilosu 25.90 lira üzerinde ufacık karakterlerle süt oranı yüzde 23 yazıyor Eskiden o markayı almayana osmanlı tokadı atıyorlardı fazla para ödemeyin sizi ayıktırıyoruz diye Aonra tüketiciyi aşağıladığı bahanesiyşe teplki çekti ve o reklam yayından kaldırıdıldı. Sahi sizin tercihiniz ne olurdu?

F Çevrimdışı

Floppy

Yeni Üye
30 Eki 2019
28
F okarli Kardeşim Vestel Regal Aynı Zaten Zorlu Holdingin Üretimi İkiside Vestel Ana Markası Sadece Vestel-Seg-Finlux-Regal Aynı Hepsi Fiyat Niye aşağı O Biraz Tartışılır Hepsi burada da daha uygun vestel al derim ama eğerki ben çok güzel kalitesi bişey almak isterim dersen SAMSUNG der Susarım.
Cevabın için teşekkür ederim. Aslında bütçem biraz kısıtlı. 2000 TL ye bu işi halledebilirsem iyi olur benim için. Ancak Regal üzebilir derseniz 2450 Vestel yerine 2950 TL ye 49 inc FHD Samsungu düşünebilirim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Cevabın için teşekkür ederim. Aslında bütçem biraz kısıtlı. 2000 TL ye bu işi halledebilirsem iyi olur benim için. Ancak Regal üzebilir derseniz 2450 Vestel yerine 2950 TL ye 49 inc FHD Samsungu düşünebilirim.
Yani Adem hocamın Bir lafı vardır Bilindik Markalara Yüksek Fiyat Verilmesine Karşıyım

Ama Kalite Konuşuyor Eski Nesil Vestellerde Youtube Problemleri Yazılımsal Arızalar X Arızalar işte Say Say Bitmez Ha derlerki Hepsi Arıza verir Elektronik Sonuçta Benim Vestelden Çektiğimi Bir Allah Bir ben bilirim.Ha bide şunu belirteyim şuan Vestelin Portalinde Problem var geçen yıldan bu yana düzelmedi Tam Dayaklık Adamlar ya bugünde görüştüm aynı tas aynı hammam.

300-500 KOY kardeşim kafan rahat kalsın samsung Al bizim eczanede 5 Yıllık Tv Var Samsungdan Hala Güncelleme Alıyor hatta pazartesi Nöbetçiydim bi baktım güncelleme almış menüsü birde görsel değişimler meydana gelmiş vestel 3-4 yıl geçtimi umrunda olmuyor güncellemelerde otomatik atmıyor Manuel onuda sadece Servis yapar :ok Karar Senin Gene Vestel O kadar Çöp iğrenç bir cihaz değil ama bunları da sana söyleyim Aydınlatmak istedim seni bilgi paylaştıkça güzeldir:clap2vestel ilk çıktığında çok sattı uygun fiyat diye ama problemler zinciri serviste çalışan arkadaşlarım var baymış adamlar

Fiyatlarıda İyicene araştır derim Çok Oynak Fiyatlar Heleki hepsi Burada ve N11 Saat başı fiyat değişiyor hep 1 tl bile oynama yapıyorlar fiyatlar güncel kalmıyor linkleri bul uygun olanları tarayıcıda sabitle takip et sürekli uygun buldunmu alırsın tabi internetten alma gibi niyetin varsa ki internetten al bence ben bi ara burda vestel sordum internet fiyatıyla bayi fiyatı arasında tam 200 tl fark etmişti:ok

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

Floppy

Yeni Üye
30 Eki 2019
28
Peki istanbul bilişim den ürün alan var mı acaba? Fiyatlar bariz bir şekilde daha uygun. Eskilerden aklımda kalan istanbul bilişim profili sipariş verince elimizde o ürün yok şu ürünü verelim diye kalmış ama şimdi nasıldır bilemiyorum. 49 inç Samsung FHD tv 2950 civarında nette. Ancak istanbul bilişimde 2650 TL :tara

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Peki istanbul bilişim den ürün alan var mı acaba? Fiyatlar bariz bir şekilde daha uygun. Eskilerden aklımda kalan istanbul bilişim profili sipariş verince elimizde o ürün yok şu ürünü verelim diye kalmış ama şimdi nasıldır bilemiyorum. 49 inç Samsung FHD tv 2950 civarında nette. Ancak istanbul bilişimde 2650 TL :tara
İstanbul Bilişim hmm hiç Duymadım adını ana sitesi var bumu yoksa Aracı sitelerde Dükkanımı var N11 Gibi bende bilmiyorum niye aracı siteler hep daha uygun bugün bi ürün bakıyordum mesela sabahleyin Satıcının ana sitesine baktım fiyat tuzlu n11 e baktım fiyat daha düşük sebebi ne bilmiyorum:bilmiyom:bilmiyom satıcıda aynı ha telefon numarasından teyit ettim

Güvenilir bir Siteye benziyor kardeşim ama hala detaylı inceleme yapmaktayım senin için

F Çevrimdışı

Floppy

Yeni Üye
30 Eki 2019
28
İstanbul Bilişim hmm hiç Duymadım adını ana sitesi var bumu yoksa Aracı sitelerde Dükkanımı var N11 Gibi bende bilmiyorum niye aracı siteler hep daha uygun bugün bi ürün bakıyordum mesela sabahleyin Satıcının ana sitesine baktım fiyat tuzlu n11 e baktım fiyat daha düşük sebebi ne bilmiyorum:bilmiyom:bilmiyom satıcıda aynı ha telefon numarasından teyit ettim

Güvenilir bir Siteye benziyor kardeşim ama hala detaylı inceleme yapmaktayım senin için

Vestel burada 2129 TL
Samsung 2614 TL
bu samsung nasıl bakabilir misin?

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
istanbul bilişimden ALMA. başka yerden al.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
İstanbul bilisim stoklu calismaz sattikca fabrikadan talep eder teslim süreci 15 gundur Mantikli olarak bakarsak garanti sartlari her yerle aynidir Ancak iade degisim konusundaki yaklasimlarini bilemem O konu ile illgili de sikayetvar sitesine goz atabilirsiniz.

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
İstanbul Bilişimin fiyatları genelde uygun ama hemen teslim pek olmuyor. Toplu alım yaparak düşük fiyattan üreticiden alıyor. Bu yüzden de bazen 1ay sonrasına ürün teslimi yapılıyor.

F Çevrimdışı

Floppy

Yeni Üye
30 Eki 2019
28
istanbul bilişimden ALMA. başka yerden al.
İstanbul Bilişimden sakın alışveriş yapmayın çok üzülürsünüz.
İstanbul Bilişimin fiyatları genelde uygun ama hemen teslim pek olmuyor. Toplu alım yaparak düşük fiyattan üreticiden alıyor. Bu yüzden de bazen 1ay sonrasına ürün teslimi yapılıyor.

Teşekkürler istanbul bilişimden vazgeçtim. galiba Regal almak yerine Samsungu tercih edeceyim. Biraz daha bekleyip N11'den 11.11'de indirimli almayı düşünüyorum.

Geri
Üst Alt