Vestel profil editörleri - Hepsi bir arada

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
forum_mb12x.png

Vestel ve üretimi televizyonların profillerini ,panel dosyalarını ve diğer dosyaları tvden alma ve bunların içinden özellikle profil dosyalarını düzenleme programlarının tümü bir dosya içindedir.
Yapmanız gereken sadece istenilen dosyayı usbye kopyala,tv usb girişe tak ve kumandadan OK tuşuna bas.
Aslında arada sırada verdiğim ve bunlarla alakalı yazdığım dosyalardır,en iyisi hepsinin bir arada toplanmasıdır dedim.Konu hakkında lütfen alakasız sorular sormayınız,gerekli açıklmaları "Ara" kısmını kullanarak hem bu forumda ,hemde kendi web sitem olan adresinde kesinlikle bulabilirsiniz.Özellikle adresinde bu konuda neredeyse yok yok,sekiz(8) konu modlama işinin anlattım,birçok site ve foruma buradan link verilmiş,anlayacağınız farkında olmadan baya ünlü olmuşum :haha1
Hadi tamam,bu kadar övünmek yeter ,şimdi iş zamanı :)

NOT:
Sizin sistemler yani window$ larınız virüs uyarısı verirse ,es geçin lütfen,kendileri çok nazik olduklarından "hopss,virüz var" gibi saçma sapan bildirimler verebiliyor(lar) ,siz dinlemeyip çalıştırın bişi olmaz :ok

EK:
Gençler java linux çalıştırma dosyaları ahım-şahım değillerdir ama bana aittir,nedense belirteyim istedim,linux kullananlar bilirler,bazı kütüphanelerin de yüklü olması gerekir ama elde bulunsun :)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aynen sevgili adem ,benim :)
İyi yapmışsın,elinin altında bulunsun topluca olmaları daha iyi oldu :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri