VESTEL PİŞMANLIĞI

C Çevrimdışı

Can Karacabey

Yeni Üye
11 Kas 2022
3
30
Adem abi hayırlı akşamlar. Dün almış olduğum Vestel 55ua9600 model tv de alt çerçevede böyle bir açıklık var, parmakla dokununca dahada açılıyor sence normal mi. Servisle görüştüm, eğer ciddi bir sorun yok ise 120 tl bedel ödersiniz dendi. Resim ve video ekliyorum abi acil dönüş bekliyorum.

1668180150797.jpg

IMG-20221110-WA00196cd0983ffb5ab8ca.jpg

IMG-20221110-WA0018cd394be5f4187948.jpg

Adem abi instagram üzerinden detaylı videoda attım, dm kutusunda mesaj isteği olarak kalmış olabilir kontrol edebilirsin abi.
Rica ediyorum bana net bir fikir ver, tv yi hepsiburada üzerinden aldım. Yarın servis gelecek umarım değişim yaparlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba Kardeşim; Front Bezel denen o ön çerçevedeki açıklık buradan göründüğü kadarı ile kabul edilir seviyenin oldukça dışında.
Vestel'in de diğer markalar gibi bu parmak sallar tavır ile ''Öyle olmazsa böle olur haaaa'' yaklaşımı inanılmaz itici. Yahu arkadaş şu meretin normal olmayacağı 2 fotodan dahi anlaşılabiliyor, Kendi düzgün üretmeyi beceremediğin tv için daha dakika 1, gol 1 misali direkt para öne sürmek nedir?

Normalden fazla olması nedeniyle elbette ki yine normalden fazla tozlanmaya da sebep olacaktır. 6 ay sonra oluşacak panel tozlanmasına da ''Tüketicinin evi çok pis ondan' diyerek kendileri sütten çıkmış ak kaşık mı olacaklar çok merak ettim :rant

C Çevrimdışı

Can Karacabey

Yeni Üye
11 Kas 2022
3
30
Adem abi konuyla ilgili yarın servis gelicek lakin değişim yapamama durumu varmı. Yada nasıl yol izlememiz gerekiyor. Hakkımız nedir bu durumda, eğer değişim kabul edilmezse nereye ne şekilde müracaat edelim yardımcı olurmusun.
Ayrıca canlı yayını takipteyim abi.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Kasım ayına özel indirimli satışlar nedeniyle kargolarda da yoğunluk var atıl vaziyette taşındıysa çerçevede sorun oluşmuştur.
Tv nin kurulumunu siz mi yaptınız.
Evet ise biraz stres yaşayabilirsiniz.
Servis mi yaptı.
Servis ise açılmayı görmemişler mi?
Yine de karamsar olmayın hepsiburada bünyesinde Vestel yetkili satıcıdan tv yi satın aldıysanız bence değişim yaparlar.

C Çevrimdışı

Can Karacabey

Yeni Üye
11 Kas 2022
3
30
Kasım ayına özel indirimli satışlar nedeniyle kargolarda da yoğunluk var atıl vaziyette taşındıysa çerçevede sorun oluşmuştur.
Tv nin kurulumunu siz mi yaptınız.
Evet ise biraz stres yaşayabilirsiniz.
Servis mi yaptı.
Servis ise açılmayı görmemişler mi?
Yine de karamsar olmayın hepsiburada bünyesinde Vestel yetkili satıcıdan tv yi satın aldıysanız bence değişim yaparlar.
Kurulumu servis yaptı. Servisi o kadar burnu havada geldi ki selam dahi vermeden televizyon ne tarafta diye girdi içeri. Ayak üstü akım koruma pirizi satmaya kalktı üstelik 250 tl.
Ürünün satıcısı hepsiburada zaten, onlarda şunu diyor "siz servis çağırın rapor tutsunlar, rapor ile bize iade yapın tv yi, bizde inceleyip değişim yada iade yapalım diyorlar. Bende Adem abiye danışayım konuyu dedim, haklarımızı bilelim, değişim yapmaz bu şekilde kullanın bizden kaynaklı değil yada servşs sağlam kurulum yapmış derlerse biz ne yapabiliriz bu durumda, tüketici hakeme gitsek haklı çıkarmıyız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt