Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

U Çevrimdışı

ulku0312

Yeni Üye
28 Haz 2020
29
43
va
Yapılandırma RGB Dikey Şerit

Üretici BOE firmasının isimlendirdiği "ADS panel" olarak geçiyor, IPS türevi olduğu belirtilmiş internette.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,
Vestel 40u9400 anakart mb130, panel samsung olarak belirtilmiş incelemede ama yine de teyit almak istedim.
Seri no: 8460818 000829
Teşekkürler

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Merhaba iyi günler, SEG 55SBU710 modeli panel bilgileri nedir acaba? Teşekkür ederim.

6 Çevrimdışı

6Patlar

Yeni Üye
29 Eyl 2020
20
34
Öncelikle güle güle kullanın üründen memnunmuşsunuz acaba ???
İşin Aslı eled panel ile dled panel arasındaki farkında anladığım söylenemez bugün Kütahya merkezde bulunan Vestel bayilerinde ürünü sordum yok sistemlerinde sorguladıklarında böyle bir ürünün olmadığı bu ürünün internet mağazalarını veya Evkur özel üretilmiş olabileceğini söylediler. Böyle bir şey olması mümkün mü vestel farklı farklı ürünler üretip fason şekilde mi satıyor Adem Helvacı Adem Helvacı üstat konu hakkında görüşleri Benim için değerli Çünkü teşhir ürünü olarak ürünü inceleme şansımız maalesef yok. U9500 serisine göre daha iyi sanırım
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Dled panel dizilimi bildiğim kadarıyla arkadan öne doğru ışıklandırma sistemiyle çalışmakta yani ışığın yönü izleyiciye doğru Eled Panel ise genelde slim modellerde kullanışmış almış olduğum 55UD9281 modelinde panel alt tarafa dizilmiş ve ışığın yönü aşağıdan-yukarı istikametinde bu şekilde ekranı aydınlatıyor. Satın alma konusunda Vestel in kendi sitesinde satışı var sormuş olduğunuz bayiye ürün gelmemiş olabilir kurumsal irtibat numarasıyla iletişime geçmenizi öneririm montaj için gelen usta bu modelin montajını ilk defa yaptığını söylemişti. Memnuniyet konusunda ekran büyüklüğü tatmin edici tabi kişiden kişiye göre değişir. Görüntü kalitesi olarak gayet başarılı Adem Helvacı Adem Helvacı beyin youtube kanalında pixel testle ilgili video var eğer alacaksanız bu videoyu kesinlikle izleyin ve oradaki testi uygulayın montaj ustaları bu konuda uygulama yapmamakta o yüzden montaj sonrası imza atmadan bu testi acele etmeden uygulayın ve kurulumu bu şekilde sonlandırın.

theCrow Çevrimdışı

theCrow 

Yeni Üye
28 Eyl 2020
26
352148B9-F5C0-47DE-B929-472C8DD100B1.jpg

Günaydın. Bir dostumun TV’si için panel bilgisi rica ediyorum.

M Çevrimdışı

mcanka

Yeni Üye
14 Ağu 2020
18
36
49UA9800, 55UA9800 tam model numarası var mıdır acaba elinizde panelook.com'dan bakmak için. Yoksa sağlık olsun, teşekkürler.

Geri
Üst Alt