Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

6 Çevrimdışı

6Patlar

Yeni Üye
29 Eyl 2020
20
34
Forumda bolca yorum yaptık, özet; mb130e ana kart yurt dışı üretimidir. bu sene Türkiye'ye de sürüldü. Bağlantı girişleri 130s den fazladır m geri kalan tüm özellikleri aynıdır.

F fikoloji dün sabah 55U9500 satın aldım forumu videolarını 2 gündür inceliyorum yarın iade edip başka bir model alacağım şuan karar verebildiğim iki model 55U9402 ve 55UD9281 bunlar arasında sizce hangisini tercih etmeliyim anladığım kadarıyla ikisinde de samsung VA panel mevcut u9402 MB130 anakart ud9281 Mb230 anakart kullanmakta bunlar haricinde rate farkını değerlendirmeye aldım yarın iptal işleminden sonra iki modelden birinde karar vereceğim. Sizin teknik bilginize göre bu iki model arasında hangisini tercih etmeliyim yardımlarınız için teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji dün sabah 55U9500 satın aldım forumu videolarını 2 gündür inceliyorum yarın iade edip başka bir model alacağım şuan karar verebildiğim iki model 55U9402 ve 55UD9281 bunlar arasında sizce hangisini tercih etmeliyim anladığım kadarıyla ikisinde de samsung VA panel mevcut u9402 MB130 anakart ud9281 Mb230 anakart kullanmakta bunlar haricinde rate farkını değerlendirmeye aldım yarın iptal işleminden sonra iki modelden birinde karar vereceğim. Sizin teknik bilginize göre bu iki model arasında hangisini tercih etmeliyim yardımlarınız için teşekkür ederim.
Birinin smr değeri, diğerinin ana kartı kurtarıyor. Bence ikiside aynı kalitede ? hangisi uygunsa alabilirsiniz

6 Çevrimdışı

6Patlar

Yeni Üye
29 Eyl 2020
20
34
? Zor soru
Birinin ana kartı benim için çok başarılı çok severim, diğeri ise ısınamadıgim ana kart. Ama smr her şeyi dengelenmiş.
Bence bu iki seçimde ud9281
bende öyle düşünmüş :) teşekkür ederim ilginiz için. bunlara ek 3.bir ihtimal varmı sizce, gerçekten anakar+panel+teknik detaylar alacağım tv tamamen değiştirdi :) sayenizde birşeyler öğrendim

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Fikoloji kardeş slm bir konuda desteğinize ihtiyacım var Vestel 55ud8200 TV miz arıza yaptı yedek parça olmadığı için fabrika değişime gitti buraya kadar sorun yok fabrikaya teşekkürler fakat ben arıza yapan tvim LG IPS paneldi bende yine LG IPS panel rica ettim fakat fabrikada 8 gündür cevap bekliyoruz teknik birim çok yavaş çalışıyor geri dönüşler çok zayıf sonuçta sistemde ne var ne yok anında çıkıyor sonuç olarak 55 inç 130 anakart LG IPS panelli nasıl buluruz fikriniz e ihtiyacım var

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
IMG_20201001_002205.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fikoloji kardeş birinci mesajima da cevap bekliyorum birde bu Regal TV de panel ve ana kart durumu nedir ve yeni uretim mi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
TEKNOwest TEKNOWEST ısrarla sordum edge led değilmi diye direk vestel teknik servisten gelen bilgi full led şeklinde. Edge led kesin bilgimidir onlar neden full led diyor sizce
O bilgiyi verenin gözlerinden öpeyim ? teknowest hocama teşekkürler doğrudur. Eled. Full LED diye birşey yoktur. He TV LED o doğru ama öyle bir açıklama yanlış ?

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Arkadaşlar fikoloji ve teknowest bilgiler için teşekkürler ne yapacam şaşırdım 55inc LG IPS arıyorum Vestel yada Regal çift USB mb130 ana kart bulamıyorum ne yapabiliriz

Geri
Üst Alt