Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

İ Çevrimdışı

İbrahimdogan.85

Yeni Üye
7 Ocak 2020
4
39
lg panel olarak düşünüyorum seri numarası daha işlenmemiş
menü 4725 yaparak çıkan resmi ekleyin daha net bilgi veririm
ana kart olarak mb230 kart var

15786016560326564940280278251156.jpg

O Çevrimdışı

ocim59

Yeni Üye
26 Ara 2019
8
53
mb130s ana kart
aou panel
güncelleme için arkadaş link paylaşmış
hocam bu panel nasıl performans ve kalite olarak ben görüntü kalitesini beğendim gibi ...
birde mümkünse vestelin kullandığı panellerin kıyaslamasını yapan bir liste yada birbirinden farklı özelliklerini anlatan bir konu olsa
teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hocam bu panel nasıl performans ve kalite olarak ben görüntü kalitesini beğendim gibi ...
birde mümkünse vestelin kullandığı panellerin kıyaslamasını yapan bir liste yada birbirinden farklı özelliklerini anlatan bir konu olsa
teşekkürler

panel-karsilastirma-tablosu-jpg7fc567f52367853153e92e4db4e7da87.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
panel konusunda net konuşmadığıma sevindim, yanlış bilgi verip sizi üzmek istemezdim. seri numarası hala işlenmemiş, bu işlenmeme sizin üzerinize kayıt ve garanti başlangıcı olarak değil, fabrikasyon servislerin gördüğü kullanılan parçalar, yazılımlar gibi ekranla alakalı olan kısım.
panelde değişiklik yaparak aou panel olduğunu belirteyim.
ana kart mb230

garantisi başlatılmış sorun yok, aklınızda şüphe olmasın yeni bir model olduğu için işlenmemiş

İ Çevrimdışı

İbrahimdogan.85

Yeni Üye
7 Ocak 2020
4
39
selam,
panel konusunda net konuşmadığıma sevindim, yanlış bilgi verip sizi üzmek istemezdim. seri numarası hala işlenmemiş, bu işlenmeme sizin üzerinize kayıt ve garanti başlangıcı olarak değil, fabrikasyon servislerin gördüğü kullanılan parçalar, yazılımlar gibi ekranla alakalı olan kısım.
panelde değişiklik yaparak aou panel olduğunu belirteyim.
ana kart mb230

garantisi başlatılmış sorun yok, aklınızda şüphe olmasın yeni bir model olduğu için işlenmemiş
Çok teşekkür ederim

Z Çevrimdışı

Zyprexa

Yeni Üye
5 Ocak 2020
14
Hocam hayırlı olsun. 16 Ocak tarihinde gelecek denilen ürünlerden sanırım. Erken nasıl satın aldınız?

Geri
Üst Alt