Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

K Çevrimdışı

KTurk 

Yeni Üye
17 Şub 2019
14
33
doğru tahmin etmişim.
K kmlcnr ve L lored55 samsung va panel

K KTurk ise 8239610900301 seri numarası ile başlıyor farklı panel olması lazım bunu da kontrol edermisin abi lgıps panel olabilirmi ? çünkü üretim seri numaralarının başlangıçları diğer iki arkadaştan farklıdır
Adem Helvacı Ado hocam ben hala beklemedeyim fikoloji hocamın tahmini doğru çıkar inşallah lg ips olması taraftarıyım.
İyi çalışmalar...
Saygılar...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eminiz degil mi üstadım ona göre kurulum yaptiricam veya iade edicem. Benim seri noya benzer birine sam panel denmiş acaba samsung demek mi oluyor yoksa ayri bi panel ureticisi mi

Arkadaşlar verdiğimiz cevaplar otorite cevapları değil. Bizler bilgimizi ve erişebildiğimiz kadarıyla gördüklerimizi paylaşıyoruz sizlere. Bu güne kadar SAMSUNG dediğimizin LG çıktığı hiç olmadı, Lakin çıkarsa da biz vebal altında olmak istemeyiz bu nedenle siz verdiğimiz bilgiyi yanlış olarak kabul edin bence. Bu konularda en ufak tereddüdünüz var ise lütfen kurulum yaptırmayınız..

R Çevrimdışı

rdvnygn

Yeni Üye
13 May 2019
15
31
Arkadaşlar verdiğimiz cevaplar otorite cevapları değil. Bizler bilgimizi ve erişebildiğimiz kadarıyla gördüklerimizi paylaşıyoruz sizlere. Bu güne kadar SAMSUNG dediğimizin LG çıktığı hiç olmadı, Lakin çıkarsa da biz vebal altında olmak istemeyiz bu nedenle siz verdiğimiz bilgiyi yanlış olarak kabul edin bence. Bu konularda en ufak tereddüdünüz var ise lütfen kurulum yaptırmayınız..
Yok üstadım tam aksine sana o kadar güveniyorum ki ağzından çıkacak iki kelimeyle iadeyi yada kurdurmayi yaptiricagimdan bahsediyorum. Çok teşekkür ederim VA istiyodum. Samsung VA çıktı. Kolay gelsin üstadım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yok üstadım tam aksine sana o kadar güveniyorum ki ağzından çıkacak iki kelimeyle iadeyi yada kurdurmayi yaptiricagimdan bahsediyorum. Çok teşekkür ederim VA istiyodum. Samsung VA çıktı. Kolay gelsin üstadım.
Yazdıklarım sitem değil yanlış anlaşılmasın.
Gerçekten sizler için ileri derecede önemli durumlar ise lütfen F fikoloji TEKNOwest teknovest ve beb dahi olsak sözümüze itibar etmeyin o derece.

Sistem bu, değişiklik olur, karmaşa olur, hata olur, bir şey olur ve yanlış bir sonuç ortaya çıkarsa biz üzülürüz sonra :ok

Geri
Üst Alt