Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
N nedimm, usb girişlerine max 500ma (0,5a) den büyük bir yük bağlamak hem usb girişine hemde bağlanan cihaza zarar verebilir. tek usb varsa harici beslemeli disk alınabilir.
Benim şu an mevcut 1tb Toshiba harddiskim bulunmakta üstünde 1000 amper falan yazıyor koca fabrika 2019 yılında kaç milyarlık üst segment ürünlerde bir USB binin hesabını neden yaparki 65ud9000 de dahi tek USB koymuşlar dev gibi TV ye benim çift USB li modellerine bakmam lazım o zaman teşekkürler bilgi için

K Çevrimdışı

kmlcnr

Yeni Üye
13 Tem 2019
15
33
merhaba,
seri numarası yanlış olabilir mi kontrol edermisiniz ?
olmadı barkod görseli ekleyiniz

IMG_20190713_161019.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam paylaştım teşekkürler

K Çevrimdışı

kmlcnr

Yeni Üye
13 Tem 2019
15
33
sistemsel olsa gerek seri numarasına ulaşamıyorum,(büyük ihtiamlle) samsung va panel, mb130s şase, HDR10+DOLBY VISION, qui menü
Tekrar merhaba Vestel ile görüştüm

20273949 ürün ıps panele sahip dediler satın alırken Va olarak almıştım tekrar kontrol edebilir misiniz ona göre iade edicem sizden teyit ettikten sonra

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tekrar merhaba Vestel ile görüştüm

20273949 ürün ıps panele sahip dediler satın alırken Va olarak almıştım tekrar kontrol edebilir misiniz ona göre iade edicem sizden teyit ettikten sonra
İşte bu noktada bizim ulaşabildiğimiz bilgi kısıtlı eğer TV açık ise menü 4725 yapıp çıkan resmi paylaşirmisiniz. Samsung panel olarak düşünüyorum ben bu nedenle Va panel dedim bu üreticilerin IPS panel üretimleri de mevcut olabiliyor. Eğer TV kutuda kapalı ise o zaman bişey diyemem karar size kalmış , birde @Ado ve @teknovest bilgi bekleyelim

K Çevrimdışı

kmlcnr

Yeni Üye
13 Tem 2019
15
33
Henüz kurdurmadin Media Markt tesir olan ürün Va satıcıda Va dedi ama 202 kodları ips oluyor dedi müşteri hizmetleri sadece o bilgi yterli mi bilemedim cok tatmin de olmadım açıkçası seri no ile kontrol yapmadan söylendi

Geri
Üst Alt