Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
hocam bana 49ud8400 için panel bilgisi verebilir misin ayrıntılı.
ips va, üreticisi, eled-dled, hdr konuları. çok sordum ama artık son neredeyse. bunu soruyorum çünkü 7020u daha pahalı şuan.
Adem Helvacı Ado F fikoloji

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
bu ürünü aldın mı , almayı mı düşünüyorsun ?
eğer sende mevcutsa barkod resmini rica edeirm.
almayı düşünüyorum hocam internetten alacağım. o yüzden tüm kombinasyonlrı öğrenmek istiyorum. müşteri hizmetlleri bir seride lg ips hdr olduğunu söyledi. diğerlerini söylemedi veya söyleyemedi.

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
Adsiz98eb615a98b0e1a7.png

ıps panel mevcut, mb130 şasedir Lg panel
hocam bunda hdr var mı? cevap evetse yani bu tvde kesinlikle hdr var diyebilir miyiz?
F fikoloji şimdiden teşekkürler

KN958 Çevrimdışı

KN958

Yeni Üye
13 Kas 2018
34
36
Merhabalar, bugün itibariyle 65UD8900 kullanıcıları arasına katılmış bulunuyorum. Vestel benden önce davrandı, TV daha eve teslim edilmeden arayıp ertesi gün için randevu verdi. Yarın gelip kuracaklar. Forumları epey okudum TV tercih ve alım aşamasında da burdaki bilgilerden ziyadesiyle faydalandım. Hatta kurulumun akabinde test için neler yapılması gerektiğini de not ettim, kurulum için gelen arkadaşlar test yapmazlarsa, ilgili testler için ben rica edeceğim.

Takip ettiğim kadarıyla bunda birkaç farklı panel kullanılmış.
Aldığım TV'nin bilgileri şu şekilde. Adem Helvacı Ado üstadımdan bilgi rica ediyorum. Yazılımı da kontrol edeceğim kurulum yapılınca, eski ise yeni yazılım yüklememiz gerekir mi üstadım, hazır onu da sorayım.
Saygılar.

U Çevrimdışı

unlu51

Aktif Üye
25 Haz 2018
79
59
Hayırlı işler dostlar
bende haziran ayında almıştım 49 UD 8400 benim tv HDR varmı yokmu hala bilemiyorum ve nasıl anlaşılır onuda bilmiyorum 3.62.25.01 yazılımı yüklü birde öğrenmek istediğim konu evde mutfak için 22 inç regal almıştım bunda Mb 140 anakart kullanılmış aralarında fark nedir 130 ile 140 ın

F Çevrimdışı

furkansevim

Yeni Üye
15 Kas 2018
2
28
Adem Helvacı Ado F fikoloji merhabalar Hocam 55UD9300 ile 55UD9400 arasında panelleri anakartları ayni mi fiyat farkı haricinde ips panel olma özelliğini ihtimalleri var midir ? Şimdiden teşekkür ederim

Geri
Üst Alt