Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

C Çevrimdışı

cosannimi

Yeni Üye
22 May 2024
7
33
kişiye özel uygulama olmamalı. Benzer olay başıma geldi iade etmemi tekrar sipariş geçmemi istemişlerdi.
ben de böyle bir durumun örneğinin yakın zamanda gerçekleştiğini belirttim kişiye özel bunu ayırırlarsa firmada belli bir politika veya düzen yok demek (ki yasal olarak aslında bu kuponu verme sorumlulukları yok) Ayrıca dikkatimi çeken bir unsur var kargoyu hızlıca incelemeye çalışırken kargocu arkadaşımız tam türkçe bilmiyordu ve hızlıca kodu almaya çalışıyordu, getiren araçta da hepsixl yazısı vesaire yoktu, bildiğimiz 90 model kamyondu. Ben de (ürünün kutusunda yüzeysel yırtıklar, ve ufakça da bir delik farkettim, ancak delik yüzeysel bir sürtme idi) ürünü iade edip tekrar alırsam sağ gelmeyeceğini düşündüğümden böyle bir talebe gittim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,291
ben de böyle bir durumun örneğinin yakın zamanda gerçekleştiğini belirttim kişiye özel bunu ayırırlarsa firmada belli bir politika veya düzen yok demek (ki yasal olarak aslında bu kuponu verme sorumlulukları yok) Ayrıca dikkatimi çeken bir unsur var kargoyu hızlıca incelemeye çalışırken kargocu arkadaşımız tam türkçe bilmiyordu ve hızlıca kodu almaya çalışıyordu, getiren araçta da hepsixl yazısı vesaire yoktu, bildiğimiz 90 model kamyondu. Ben de (ürünün kutusunda yüzeysel yırtıklar, ve ufakça da bir delik farkettim, ancak delik yüzeysel bir sürtme idi) ürünü iade edip tekrar alırsam sağ gelmeyeceğini düşündüğümden böyle bir talebe gittim
2 yıl oldu HB S22 ultra alacaktım. Siparişi verdim birkaç saat sonra JBL Charger 5 299tl yanında vermeye başladılar aradım durumu izah ettim olmadı.
Siparişi iptal edip tekrar aldım.

P Çevrimdışı

Poyrazkarayel

Yeni Üye
22 May 2024
4
36
Vestel tv 42 fa 7500 tv sürümü thorium V.3.76f (189523) (0009df) 6622 dcf D8V MB96. İlk defa 4275 yapıp sistem ayarlarına girdim. video settings nedir ne işi yarıyor diye baktım ekran kötüleşti düzeltemiyorum. İlk kurulum yaptım düzelmedi resetledim düzelmedi.yazılım istemiyorum benim tv sürümü aynı olan arkadaşlar yardımcı olun bana. video settings orijinal ayarları lazım acil

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,291
Vestel tv 42 fa 7500 tv sürümü thorium V.3.76f (189523) (0009df) 6622 dcf D8V MB96. İlk defa 4275 yapıp sistem ayarlarına girdim. video settings nedir ne işi yarıyor diye baktım ekran kötüleşti düzeltemiyorum. İlk kurulum yaptım düzelmedi resetledim düzelmedi.yazılım istemiyorum benim tv sürümü aynı olan arkadaşlar yardımcı olun bana. video settings orijinal ayarları lazım acil
aynı mesajı neden birden fazla konunun altına yazıyorsunuz.?

faintchimera Çevrimdışı

faintchimera

Yeni Üye
21 May 2024
6
28
bana önce 100tl verebiliriz dediler sonra veremeyiz dediler bakalım sizi görünce tekrar yazdım

Ürünü alalı 5 gün olmuştu. Kendilerine ulaştım ve ekran resmi olarak indirimin sepetteki görüntüsünü ekledim.
image645b846e34170125.png

B Çevrimdışı

burake07

Yeni Üye
15 Nis 2019
35
32
selamlar, sonunda satın alma kurulum vs işlemleri tamamladık. 2 noktada ölü piksel çıktı değişim yapabileceklerini söyledi servis elemanları. Çok gerek var mı bilmiyorum. Yeni gelecek olan tvde de olacaktır diye düşünüyorum. Ölü piksellerin görselleri şu şekilde aşağıdaki gibi. Aynı zamanda panel bilgisi de rica edebilir miyim seri no ve barkodu da ekledim. Çok teşekkür ediyorum şimdiden.

IMG_2725.jpg
IMG_2726.jpg
IMG_2727.jpg

A Çevrimdışı

alperzengin

Yeni Üye
25 May 2024
16
41
IMG_0551.jpg

merhaba Vestel 65 QA9700 televizyonun panel bilgisi hakkında bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Üst Alt