vestel oksijen konsantratörü

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Ne yazık ki 4 gündür tepecik göğüs hastanesindeyiz. Annem kemoterapi almaya başladı. Dr ev için oksijen konsantratörü yazacak ama sgk stoğunda genelde bulunmadığı için muhtemelen sgk yetkilisi bana git al, sana parasını ödeyeyim diyecek. Ödediği para 900tl, cihaz 3000 küsür tl. Bir de utanmadan 2000 küsür kaadını ödediğim cihazı sonra benden geri alacak. Neymiş; benim ödediğim farkın önemi yokmuş. Pehhh:rant1:rant1

Her ne kadar medikalciler satsa da, vestelin konsantratörünü hesaplı alabileceğim bir yer önerebilecek var mıdır?

Yarın bu kürün son dozu verilecek, sanırım salı taburcu ederler. Salıya kadar çözmem gerek.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,238
62
Sn.rabitelli geçmiş olsun,Allah şifa versin.Benim aklıma gelen medikalciler,vestel ürünleri satan yerler ve spotçular.Tekrar geçmiş olsun.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür.

Sgk da cihaz yokmuş. Cihaz ve tüp için 2300 küsür tl ödeme yapıyorlar. Ama ellerinde yok, git dışarıdan al diyorlar. Ben 3000 e aldım bu gün. Zira taburcu oldu, araştırma şansım ve zamanım yoktu. Zımbırtıların işi bitince sgk ya iade etmek zorundayım. Farkı olan 600 küsür tl de başımın gözümün sadakası olsun dedim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sağlığınıza dikkat edin. Toplayamayacak şekilde bozarsanız, sonu hoş olmuyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
geçmiş olsun allah şifa versin

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konuyu okuyunca biraz araştırma gereği duydum. Anladığım kadarı ile bu makineyi almakla da iş bitmiyor. Sonrasında filtre değişiklikleri, mekanik bakım için periyodik bakım cetveli, Nasal aparatın değişimleri vs gibi durumlar da söz konusu. Kaldı ki bu süreçler aylar ile ifade ediliyor.

Öncelikle Rabbim herkese şifa nasip eylesin, sonrasında ise geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Vestel belli ki geçmiş yıllarda yaptığı gibi bir iş ortaklığı yapmış bu medikal ürün için.

Aynı uygulamayı tercih eden çok marka var, mesela Golmaster gibi. O da MEDİSANA ile anlaşmalı. Aradım ama MEDİSANA üretimi oksijen konsansatörü bulamadım.

Vestel efendi MEDİCRAFT ile anlaşmış ancak cihaza ait çok detay yok elimizde.

Sarf malzeme tedariki kimin kontrolünde?
Teknik Destek Hizmetini kim sağalayacak?
Periyodik bakımlarda kim hizmet verecek?

Bunların dışında şu konuya da dikkat çekmek isterim.

Elektrik kesintisi.

Olası bir elektrik kesintisi için de bir planlama yapılmalı diye düşünüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri