VESTEL NF520 A++ Buzdolabı İnceleme

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
anladım peki bu bloklanma yani buzlanma çok sık mı görülüyor?

bendeki vestel nfky 510x şuana kadar soğutma ile ilgili sorun olmadı.Bu modelde de ara bölme var mı ?Bilginiz var mı?Umarım ilerde bu yönde sorun yaşamam .

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
genelde ara bölme rezistansları arızalandığında çok sık elektrik kesintilerinde yapar.

B Çevrimdışı

By202

Yeni Üye
20 Ağu 2019
4
33
İyi günler, yaklaşık 10 yıllık Samsung RT58EDEW modeli buzdolabı arızalandığı için buzdolabı arayışındayım. (3-3,5bin tl arası)

Sizin yorumu görünce şunu sormak istedim bizim buzdolabının arızası dondurucu bölmesi -20 ye zor ulaşıyor, genelde -7 civarı donduruyor. Alt kısım ise neredeyse devre dışı 20 derecede (kullanamıyoruz yani) kısa süreli elektrik kesintileri yaşıyoruz evimizde, mesajınızda anladığım kadarıyla bu bozdu buzdolabını. Tamiri için 300 lira istemişler, tamir edilse iflah olur mu?

Ya da buzdolabı prizden çekilse 2 gün sonra normale döner mi? Çünkü soğutmaya çalışıyor hala, ama yeterli gelmiyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İyi günler, yaklaşık 10 yıllık Samsung RT58EDEW modeli buzdolabı arızalandığı için buzdolabı arayışındayım. (3-3,5bin tl arası)

Sizin yorumu görünce şunu sormak istedim bizim buzdolabının arızası dondurucu bölmesi -20 ye zor ulaşıyor, genelde -7 civarı donduruyor. Alt kısım ise neredeyse devre dışı 20 derecede (kullanamıyoruz yani) kısa süreli elektrik kesintileri yaşıyoruz evimizde, mesajınızda anladığım kadarıyla bu bozdu buzdolabını. Tamiri için 300 lira istemişler, tamir edilse iflah olur mu?

Ya da buzdolabı prizden çekilse 2 gün sonra normale döner mi? Çünkü soğutmaya çalışıyor hala, ama yeterli gelmiyor.
Gaz basılması gerekiyordur belkide buz dolabına ?

C Çevrimdışı

chukwuebuka.lirido

Yeni Üye
17 Şub 2020
21
43
buzdolabı ihtiyacımız var da
ürünü satın alıp kullanan arkadaşlar hala tavsiye ediyor mu ?
bir de bu modelde yeni nesil konvektör mü kullanılmış ?
inverter denilen bi teknolojiden bahsediliyor ama ne olduğunu tam olarak bilmiyorum..
açıklayabilecek olan varsa sevinirim..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt