Vestel MB9X kullananlar kulübesi :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kulübe bensiz olmaz. Benim emektar PF9090 da az çekmedi benden .
birkaç gün önce yine TV ile gelen Kırmızı yazılıma döndüm 3.3.8c

Hanım kurcalamaya başladın yine .. Servis yolu gözükene kadar bırakmazsın dese de yükledim :hihi

tabi ilk zamanlardaki unuttuğum sıkıntılar hemen açılıştaki tv nin kumanda ile etkileşim sorunu ile kendini hatırlattı.
Sonra orta tuşlardan kanal değiştirmeden yukarı basarak ilgili kanala gidip OK tuşu ile istediğimiz kanala giden Kısımdaki kasmalar donmalar da
akabinde kendini hatırlattı.
sonra bu şekilde yaparken p+ veya p- ye basarsanız TV nin reset atması da durmadı oda kendini gösterdi sağolsun ..

Smartta şimdilik Wevd olmasada Kırmızı olsun eksik / kusurlu olsun bizim olsun diyerek başka yazılımlara atlamadım ama yakındır.

Tek güzel yani Tru SRS gerçekten bu yazılım ile hakkını veriyor onu diyebilirim. Kaliteli filmlerde ve ses codeklerinde hemen fark ediliyor
günümüzün hastalığı olan kansere yakınlaştırma için tv de elinden geleni yapar, ne arıza saydın öyle be abi :)
bende o kadar arıza olsa hanım ''tv almadan eve gelme'' derdi :haha1

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
günümüzün hastalığı olan kansere yakınlaştırma için tv de elinden geleni yapar, ne arıza saydın öyle be abi :)
bende o kadar arıza olsa hanım ''tv almadan eve gelme'' derdi :haha1

Malesef öyle eksiği yok fazlası var. :))
son yazılımda kalırdım yine aslında da şu siyah ekrana altın yazılı 70 - 80 lerden kalma gibi duruyor.
hatun yakın zamanda elledin yine bozdun tv yi demeye başlarsa yeniden döneceğiz el mahkum.

Allahtan Otel tv bölümü ile yedek almıştım

Kırmızıya son bir şans adına 3.6.5T yi de atarım muhtemelen . (Hanım haklı galiba başladık yine kurcalamaya :hihi:haha1 )

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Malesef öyle eksiği yok fazlası var. :))
son yazılımda kalırdım yine aslında da şu siyah ekrana altın yazılı 70 - 80 lerden kalma gibi duruyor.
hatun yakın zamanda elledin yine bozdun tv yi demeye başlarsa yeniden döneceğiz el mahkum.

Kırmızıya son bir şans adına 3.6.5T yi de atarım muhtemelen . (Hanım haklı galiba başladık yine kurcalamaya :hihi:haha1 )
dikkat et abi ya hanımı yada tv yi kaybedersin ?:hihi

O Çevrimdışı

onur46

Aktif Üye
7 Şub 2019
134
36
merhaba nexon 42nx700 tv var tvnın kart arızalıydı kartı sokerken lvds kablosunun yonune bakmadık gelen kartı taktık stndby yanmaz oldu.. lvds takmadan once kart acıldı ledlerı yakmıstı ... kartta neye zarar vermıs olabilir yardım edermısınız

O Çevrimdışı

onur46

Aktif Üye
7 Şub 2019
134
36
mb95 yazılımını denedım kartın birinde suan çalıştı tv acıldı sorun yok yazılım için teşekkürler

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
5000 serileri vardı. ama şu an hala mevcutmu bilmiyorum

Vestel'in sitesinde mevcut, gerçi 43'lük modelde uydu alıcısı var sanırım.

Demek istediğim, Vestel'in görüntü işlemeye yoğunlaştığı bir model üretmesi. İnsanlar sadece panel satın alsın, konsolunu-kutusunu takmak isteyen kitle memnun olsun.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vestel'in sitesinde mevcut, gerçi 43'lük modelde uydu alıcısı var sanırım.

Demek istediğim, Vestel'in görüntü işlemeye yoğunlaştığı bir model üretmesi. İnsanlar sadece panel satın alsın, konsolunu-kutusunu takmak isteyen kitle memnun olsun.
Bence o konuda bütün firmaların alacağı yol var. Sen daha iyi bilirsin. Nokia mi Google telefonunda mi ne modülüydü özellikleri kendin belirliyip değiştirebiliyorsun . O da tutmadı sanırım. Bunu tv de denemeleri için milletin 1969 da gittiği uzaya biz hala 2019 da gitmemiş yada gerek duymamışız. 2022 de marsa gitmeyi planlayan teknolojiye 2050 de anca ulaşırız

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yatak odasında kullandığım tv de internete bağlanamıyorum mb95 diye hatırlıyorum ne yapmam gerekir ? model hatırlamıyorum :) beyaz 32'' tv
teraspy teraspy, A Ado TEKNOwest teknovest ? :)
BOMBA isimli konuyu okuyalım lütfennnnn :haha1
F fikoloji, 9x anakartlı cihazlara android box tavsiye ediyoruz.:hihi:hihi
Aynen,ben eski laptopumu kullanıyorum ?
para yok :)
teraspy teraspy bi yöntem rica ederim :)
BOMBA isimli konuyu okuyalım lütfennnnn :haha1
Kulübe bensiz olmaz. Benim emektar PF9090 da az çekmedi benden .
birkaç gün önce yine TV ile gelen Kırmızı yazılıma döndüm 3.3.8c
Hanım kurcalamaya başladın yine .. Servis yolu gözükene kadar bırakmazsın dese de yükledim :hihi
tabi ilk zamanlardaki unuttuğum sıkıntılar hemen açılıştaki tv nin kumanda ile etkileşim sorunu ile kendini hatırlattı.
Sonra orta tuşlardan kanal değiştirmeden yukarı basarak ilgili kanala gidip OK tuşu ile istediğimiz kanala giden Kısımdaki kasmalar donmalar da
akabinde kendini hatırlattı.
sonra bu şekilde yaparken p+ veya p- ye basarsanız TV nin reset atması da durmadı oda kendini gösterdi sağolsun ..

Smartta şimdilik Wevd olmasada Kırmızı olsun eksik / kusurlu olsun bizim olsun diyerek başka yazılımlara atlamadım ama yakındır.
Tek güzel yani Tru SRS gerçekten bu yazılım ile hakkını veriyor onu diyebilirim. Kaliteli filmlerde ve ses codeklerinde hemen fark ediliyor
Hımm,bendeki sürüm halen en eskilerden biri olan 3.6.2j ,bende var wevd,sende bu sürüm yoksa internetim bağlandığında(yeni başvurduk) yolluyayım link sana,bende altını çizdiğim ve senin gördüğün sıkıntıların hiç biri sıkıntı çıkartmıyor :) kanallarda bugüne kadar reset daha yapmadı,şahane çalışıyor, yolunu burada yazarım bir ara :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt