Vestel mb97 anakart ott player sorunu

F Çevrimdışı

fabak

Yeni Üye
21 May 2020
7
34
Vestel mb97 anakart olan tv kullanıyorum. İp tv için ott player kullanmak istiyorum. Hem wevd hem de starturl aracılığıyla ott playerı tvye yüklediğim halde resimde görülen hatayı alıyorum. Ott playera bağlanma sorunu yaşıyorum. Ott player ve tvye aynı login bilgilerini giriyorum. Ama bir türlü ott playerı çalıştıramadım. Çözüm bilen var mı?

IMG_20200922_164617.jpg
IMG_20200922_164223.jpg

R Çevrimdışı

ramke84

Yeni Üye
17 Eyl 2020
2
39
SS IP TV çalışıyor onda sıkıntı yok. Ama ottplayer devamlı onu kullnıyorduk şimdi böyle bir sorun oldu. ALışkanlık yani ss ıp tv den izliyoruz yani şimdilik.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ayni sorun bendeki mb97 anakartli tv de de var,modifiye ile cözülebilecek bir sorun degil, nette de sadece arapca bir sitede ayni sorundan bahsedilmis cözümünden bahsedilmemis.Bende ki mb230 tv de uygulamayi sorunsuz olarak kullaniyorum.Problem internet baglantisi veya kisisel bilgilerle alakali degil.Bendeki tv de versiyon 3 de kaliyor yükselmiyor uyarisi geliyor tv de..
Az önce Ottplayer e sorun ile ilgili msg attim cevap verirlerse paylasirim.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Cevabı bekliyorum...
Ottplayer mesajima dönüs yapmadi ,tv servisinden gelen cevapta ise tv nin seri numarasi, ürün numarasi ve satin alindigi tarihi bilmek istiyorlar.Bende ki tv orjinal olmadigi , anakart daha sonra takildigi icin bilgi veremiyorum eger sizin tv nin bilgilerini paylasirsaniz servise iletebilirim.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fabak

Yeni Üye
21 May 2020
7
34
Bu numaralar nerde yazıyor?
Bu arada ben youtube açsın diye geçen mayısta yeni yazılım yüklemiştim. Orjinal fabrika yazılımını nerden bulurum. Belki yeni yazılımdan oluyordur.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bu numaralar nerde yazıyor?
Bu arada ben youtube açsın diye geçen mayısta yeni yazılım yüklemiştim. Orjinal fabrika yazılımını nerden bulurum. Belki yeni yazılımdan oluyordur.
Arkadaki etikette yazar, ayni bilgileri tv niz icin ful yazılım konu basligi altinda paylasirsaniz fabrika ful yazilim var ise arkadaslar yardimci olur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri