Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

S Çevrimdışı

salcıarıf 

Yeni Üye
27 May 2022
7
28
by_trol ustam etıkettekı urunun yazılımını atarmısınız rıca etsem

WhatsApp-Image-2022-10-28-at-20.38.15df7b21950d92f90d.jpg

ustam hayırlı geceler regal 32 ınc yazılırım lazımda cıhaz ısık yanıp sonuyor ekran gelıyor logo gelmıyor ama
bıdaha kapanıyor lınke eklerım resmı

WhatsApp-Image-2022-10-28-at-20.38.153d99c0a5fb28c8ee.jpg

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509
by_trol ustam etıkettekı urunun yazılımını atarmısınız rıca etsem

WhatsApp-Image-2022-10-28-at-20.38.15df7b21950d92f90d.jpg

ustam hayırlı geceler regal 32 ınc yazılırım lazımda cıhaz ısık yanıp sonuyor ekran gelıyor logo gelmıyor ama
bıdaha kapanıyor lınke eklerım resmı
Yazılım. Sonucu yazın.
Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

D Çevrimdışı

Dianca

Yeni Üye
29 Eki 2022
5
25
Üyelik sorunu yaşadığını belirtip mail üzerinden bilgi isteyen Cem Tcm Arkadaşım;

aynı mail adresine hangi üye adı ile kaydolup nasıl bir sorun yaşadığınızı da belirtirseniz arkadaşlarımız ilgilenecektir.

Sorunuzun cevabına gelirsek,

Regal 32R4025HB model ürün MB140 anakart ile sahaya sürülen ilk ürünlerdir, eski forumdaki yazılarımı takip ettiyseniz sizlere MB82 lerin tahtlarını MB140 anakartlara bırakacağını yazdığımı hatırlarsınız, işte bu anakart o yeni nesil olan anakartlardandır. Mstar işlemci kullanılır. 50R de ise qualcom mevcuttur.

Size her iki ürünün teknik dokümanlarına erişim yetkisi açtım, siz okuduktan sonra kapatacağım, kontrolünüz bitince bilgi verin lütfen.
Merhaba vestel 65ud8900 TV var kırmızı ışığı sürekli yanıp sönüyor vestel yazısı gelip gidiyor yazılım atarsanız seviniriz

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509
Yazılım
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

L Çevrimdışı

larskin

Yeni Üye
2 Mar 2020
31
By_Trol By_Trol, bendeki tv de yurtdisi yazilimi mevcuttu full yazilimla eski haline donderdim rica etsem 17 MB 120 anakartin sondan bur onceki cekirdek yaziliminin linkini yazabilirmisin?

83253D89-0035-41CA-8CBC-2E2A94F52736.jpg

F fikoloji, fikoloji ustam F fikoloji, 2.45,29.1 yaziliminin linkini yazabilirmisin sana zahmet

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509
By_Trol By_Trol, bendeki tv de yurtdisi yazilimi mevcuttu full yazilimla eski haline donderdim rica etsem 17 MB 120 anakartin sondan bur onceki cekirdek yaziliminin linkini yazabilirmisin?

83253D89-0035-41CA-8CBC-2E2A94F52736.jpg

F fikoloji, fikoloji ustam F fikoloji, 2.45,29.1 yaziliminin linkini yazabilirmisin sana zahmet
Yazılım.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.

R Çevrimdışı

Regepower

Yeni Üye
28 Eki 2022
2
53
Firmware MB 230 için PVR işlevli sürüm 1'den daha yüksek donanım yazılımı var mı?

IMG_20221027_190111.jpg

IMG_20221028_193820bea59509b4e59ec2.jpg

Merhaba! Seri numarasını unuttum. TV duvara sabitlendiği için görüntü yok.
Madde: 10124928 TELEFUNKEN C50U446A MB230
Seri numarası: 28325448900315

Google ile çeviri yapıyorum ve anlaşılır olmasını umuyorum?

Hepinizin menüsünde çok güzel renkler var ve bu pembe değil, bu ayarlanabilir mi?

selamlar rene

L Çevrimdışı

larskin

Yeni Üye
2 Mar 2020
31
Yazılım.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
hocam tesekkur ederim link için o gün çok acil lazımdı yazılım o yuzden 2.3 mesaj yazdım..ben normalde t.v yi harici bir hoparlörle ikle ullanıyorum..normal kablolu kulaklık girişine takıyorum..yazılımdan önce ayarlardan kulalık secenegini sectiğimde ses sadece harici hoparlörden cıkıyordu ve ses acma dugmelerine bastıgım zaman kulaklık simgesi cıkıyordu..yazılımdan sonra garip şeyler oldu..t.v nin sesini kapatmama ragmen harici hoparlorden sen cıkmaya devam ediyor..sesi actgımda ise hep t.v nin kendi hoparlorlerinden hemde harici hoparlorden ayni anda ses cıkıyor..

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509
hocam tesekkur ederim link için o gün çok acil lazımdı yazılım o yuzden 2.3 mesaj yazdım..ben normalde t.v yi harici bir hoparlörle ikle ullanıyorum..normal kablolu kulaklık girişine takıyorum..yazılımdan önce ayarlardan kulalık secenegini sectiğimde ses sadece harici hoparlörden cıkıyordu ve ses acma dugmelerine bastıgım zaman kulaklık simgesi cıkıyordu..yazılımdan sonra garip şeyler oldu..t.v nin sesini kapatmama ragmen harici hoparlorden sen cıkmaya devam ediyor..sesi actgımda ise hep t.v nin kendi hoparlorlerinden hemde harici hoparlorden ayni anda ses cıkıyor..
Dosya link
Linkteki yardımcı komut dosyasını zipten çıkartın.
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv çalışırken kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın.
Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basın tv den bazı dosyalar alınacaktır.
Tv den alınan (mb120_swprofile.bin) İsimli dosyayı drive veya dosya yükleme sitesine yükleyin linkini buraya yazın dosyada düzenleme yapıp size geri göndereceğim tekrar tv ye yükleyeceksiniz.

L Çevrimdışı

larskin

Yeni Üye
2 Mar 2020
31
Dosya link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Linkteki yardımcı komut dosyasını zipten çıkartın.
Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv çalışırken kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın.
Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basın tv den bazı dosyalar alınacaktır.
Tv den alınan (mb120_swprofile.bin) İsimli dosyayı drive veya dosya yükleme sitesine yükleyin linkini buraya yazın dosyada düzenleme yapıp size geri göndereceğim tekrar tv ye yükleyeceksiniz.
@by-trolHocam istediginiz dosya linki ..,.https://drive.google.com/file/d/1-1ly9uB6PbWXQ35-FdFoc9eZkCX6sL7M/view?usp=drivesdk

Geri
Üst Alt