Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509
MERHABA MB100 İÇİN VERDİĞİNİZ YAZILIMI TV YE YÜKLEDİM SIKINTISIZ YÜKLENDİ AMA YOUTUBE DEKİ VİDEOLAR TAM EKRAN OYNAMIYOR EKRANIN ORTASINDA KÜÇÜK ŞEKİLDE GÖZÜKÜYOR LÜTFEN YARDIM EDİN ESKİ YAZILIMINDA BÖYLE Bİ SORUN YOKTU BAHS ETTİĞİM SORUN SADECE YOUTUBEDEN VİDEO AÇINCA OLUYOR NORMALDE YOK BURDA MB100 İÇİN PAYLAŞILAN BÜTÜN SÜRÜMLERİ DENEDİM DÜZELMEDİ KEŞKE YÜKLEMESEYDİM NASIL DÜZELİR GERİ YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM
Tv onanımı orijinal ise arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

M Çevrimdışı

memox225566

Yeni Üye
9 Eyl 2022
9
30
Tv onanımı orijinal ise arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

51bd2da0-2388-4ce1-8002-752e84e701ee.jpg

HOCAM ARKA KAPAK RESMİ BU

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509
51bd2da0-2388-4ce1-8002-752e84e701ee.jpg

HOCAM ARKA KAPAK RESMİ BU
Sonucu yazın.
Yazılım.
Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509
photo_2022-09-21_19-39-06.jpg
Selamun aleyküm, regal yazısı sürekli dönüp duruyor. Ustalardan yardım beklerim.
Sonucu yazın.
Yazılım.

M Çevrimdışı

memox225566

Yeni Üye
9 Eyl 2022
9
30
TMM HOCAM YARIN DEYİP YAZICAM ÇOK TEŞEKKÜRLER

Sonucu yazın.
Yazılım.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

YÜKLENDİ HOCAM YOUTUBE YİNE AYNI VİDEOLARIN BAZILARI TAM EKRAN GÖSTERİYOR BAZILARI EKRANIN ORTASINDA KARE İÇİNDE OYNUYOR TV NİN İLK İÇİNDEKİ YAZILIMDA BÖYLE Bİ SORUN YOKTU TÜM VİDEOLAR TAM EKRAN GÖZÜKÜYORDU ANLAYAMADIM Bİ TÜRLÜ

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,509

YÜKLENDİ HOCAM YOUTUBE YİNE AYNI VİDEOLARIN BAZILARI TAM EKRAN GÖSTERİYOR BAZILARI EKRANIN ORTASINDA KARE İÇİNDE OYNUYOR TV NİN İLK İÇİNDEKİ YAZILIMDA BÖYLE Bİ SORUN YOKTU TÜM VİDEOLAR TAM EKRAN GÖZÜKÜYORDU ANLAYAMADIM Bİ TÜRLÜ
Orijinal yazılım verildi.

L Çevrimdışı

Ludacris34

Yeni Üye
19 Eyl 2022
2
30
Yazdığınız kanallar sayısal kabloda abonelik gerektiriyorsa aboneliğiniz var mı?
Tv nin ayar menülerinde şifreli kanal arama seçeneği var kapalı ise açık konumuna alın.
Lojman yönetimi bir frekans belirliyor sayısal kablo menüsünden frekansı aratarak kanalları yüklüyordum

Yazdığınız kanallar sayısal kabloda abonelik gerektiriyorsa aboneliğiniz var mı?
Tv nin ayar menülerinde şifreli kanal arama seçeneği var kapalı ise açık konumuna alın.
Baktım şifreli kanalları tarama evet seçeneği var bein sports1i buluyor mesela diğerlerini bulmuyor. Lojman yönetiminin verdiği frekansla kanal taraması yapıyorum zaten. Beinide tam adam akıllı güzel göstermiyor zaten. Lojman yönetiminsen gelen personel bu televizyonlarsa İnternet yok. 2014te almışsın. Güncelleme atman gerek diye düşünüyorum yoksa o kanallar çıkmıyor ne yaptıysam dedi

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

tunademir45

Yeni Üye
26 Eyl 2022
2
44
merhaba hocam paylaşımınız için teşekkürler. 24 inç vestel dahili uydulu bir tv ye sahibim. mutfakta kullanıyorum. çanak antenimde 2 girişli bir LNB mevcut. bir tanesine bu tv bağlı. diğerinede balkonda kullandığım samsung dahili tv bağlı. sorunum şöyle. vestel tv yi açtığımda sadece TRT kanalları çekiyor diğer kanal için sinyal yok yazıyor ve çekmiyor. aynı zamanda balkondaki samsung tv yi açarsam vestel tv de sinyal yok yazan kanallar çekmeye başlıyor. bazen nadir de olsa vestel tv de donmalar yaşıyorum. sizin makalenizi görünce güncelleme yapmaya karar verdim. kumanda dan home 4725 tuşladığımda servis menüsü açılıyor. anakartım MB82S dir. versiyon ise V.0.8.4 yazıyor. sizin linkini paylaştığınız MB82 anakart versiyon yazılımı V.1.3.7 dir. ben bu yazılımı kurabilirmiyim? veya tavsiyeniz ne olur. vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler.

20220926_195213.jpg

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt