Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

P Çevrimdışı

Punisher71

Yeni Üye
17 Kas 2019
8
53
Okuyunca güldüm inan,ama madem illa yükleme yapacaksın,bari tvnin arkasındaki barkod fotosunu okunaklı olarak çekip yayınlarsan sevgili F fikoloji ve TEKNOwest TEKNOWEST yardımcı olurlar ,ben soruna "evet" veya "hayır" demeyeyim,nede olsa MB82 kart sevgili Punisher71 :)

İlgin ve yardımların için çok teşekkür ederim :) Ve dediğin gibi illa bir yükleme yapacaktım ve az evvel yaptım Tv'yi de kumandayı da düzelttim :) Ama artık ellemem, hani bir laf vardır "Curiosity killed the cat" diye.. işte o meraktan ölen kedi olmak istemiyorum?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
İlgin ve yardımların için çok teşekkür ederim :) Ve dediğin gibi illa bir yükleme yapacaktım ve az evvel yaptım Tv'yi de kumandayı da düzelttim :) Ama artık ellemem, hani bir laf vardır "Curiosity killed the cat" diye.. işte o meraktan ölen kedi olmak istemiyorum?
Sevindim inan senin adına :)
Kedi için 9'dan sonra olur o :) ,Bari elindeki tvyi düzelten yazılımı iyi sakla bir yerde,elinin altında dursun bari :ok

P Çevrimdışı

Punisher71

Yeni Üye
17 Kas 2019
8
53
Sevindim inan senin adına :)
Kedi için 9'dan sonra olur o :) ,Bari elindeki tvyi düzelten yazılımı iyi sakla bir yerde,elinin altında dursun bari :ok
MB82-MB82S V137 Core buradaki yazılım ile düzelttim ama balına yani v137'yi görünce zıpladım çünkü eski service menüde v137 yazıyordu. Kumar oynadım ama balına düzelttim. :)

A Çevrimdışı

aykut69a

Yeni Üye
18 Kas 2019
4
34
mrb, benim alman tv var, medion, icinde vestel 17mb120 var.
TV kurtarabildim ama ekran ters taraf, bana yardimci olursaniz sevinirim.

SN: 7622919600296

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
mrb, benim alman tv var, medion, icinde vestel 17mb120 var.
TV kurtarabildim ama ekran ters taraf, bana yardimci olursaniz sevinirim.

SN: 7622919600296
selam,
ihraç ürün yazılımı elimizde yoktur.
yurt dışı üretimlere erişim sağlayamıyoruz.
elimde olan mb120 panel yazılımları :

Panel "Picture Quality" Dosyası Yükleme
1. USB bellek içerisinde "pq" isimli bir klasör oluşturulur.
2. G6_Main.bin , G6_Main_Ex.bin ve G6_Main_Text.bin dosyaları USB içerisindeki pq klasörüne kopyalanır.
3. USB bellek TV'nin USB portuna takılır
4. Service menüden "USB operations" yapılır
5. Power on/off sonrası yeni profile dosyaları yüklenmiş olacaktır.

A Çevrimdışı

aykut69a

Yeni Üye
18 Kas 2019
4
34

2. G6_Main.bin , G6_Main_Ex.bin ve G6_Main_Text.bin dosyaları USB içerisindeki pq klasörüne kopyalanır.
tsk yardim icin, senin yolladin link de hic bir dosyada dedigin dosya yok.
Icinde tek "VESTEL_D1_Plus_PNL.bin" ve "VESTEL_D1_Plus_TMG.bin" vardir.

Usb takdik dan sonra menü girip 4725 verip en alt daki usb operation basiom dogrumudur?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
tsk yardim icin, senin yolladin link de hic bir dosyada dedigin dosya yok.
Icinde tek "VESTEL_D1_Plus_PNL.bin" ve "VESTEL_D1_Plus_TMG.bin" vardir.

Usb takdik dan sonra menü girip 4725 verip en alt daki usb operation basiom dogrumudur?
o temsili dosya ismidir
sen pq klasörü oluştur.
indirdiğin rardaki dosyaları pq klasörüne at
menü 4725 yap
usb operationa bas
tv kapat aç

elimdeki yazılımlar uyarsa uyar, hepsini sırası ile dene. ihraç ürün olduğu için bizde yazılımı bulunmaz

A Çevrimdışı

aykut69a

Yeni Üye
18 Kas 2019
4
34
elimdeki yazılımlar uyarsa uyar, hepsini sırası ile dene. ihraç ürün olduğu için bizde yazılımı bulunmaz
Dedigne uymaya calision, ve 1:1 yapiom ama olmuyo malesef

screen1.jpg

Resim de ki gibi benim usb, fat32

Geri
Üst Alt