Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

Focuser

Yeni Üye
19 Mar 2019
1
52
Öncelikle merhaba,televizyonum için araştırma yaparken Youtube videonuzu seyredip buraya geldim,elinize emeğinize sağlık.Paylaşımlarınızın devam etmesi dileğiyle

A Çevrimdışı

ayzeb

Yeni Üye
4 Eki 2018
18
56
Öncelikle merhaba,televizyonum için araştırma yaparken Youtube videonuzu seyredip buraya geldim,elinize emeğinize sağlık.Paylaşımlarınızın devam etmesi dileğiyle
şimdi ekran ters çıkması düzelir ama uydu düzelmez başka yazılımalrı da dene

tamam hocam. Başka bir yazımda görüntü düzeldi ancak uydu ve karasal yayın ayarları gözükmüyor. Servis menüsünde de yok. Kart arızalı olabilirmi?

B Çevrimdışı

Başer

Yeni Üye
17 Mar 2019
4
37
Bu işlem dediğin,çekirdek yazılım ise ,cevap "hayır",çekirdek yazılım öyle yüklenmez,usb tv tak,menü+1505 tuşla gelen sorguya "evet" tıkla.

Bana attığınız kurtarma yazılımı için demiştim ben hocam tv ekranı hiç açılmıyor sadece fişi takınca power ışığı yanıyor sönüyo başka Bi tepki vermiyor tv

Onun için full yazılım lazım galiba demiştim ben

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,598
64
Bana attığınız kurtarma yazılımı için demiştim ben hocam tv ekranı hiç açılmıyor sadece fişi takınca power ışığı yanıyor sönüyo başka Bi tepki vermiyor tv

Onun için full yazılım lazım galiba demiştim ben
Bu konu çekirdek yazılım konusu olduğundan ben direkt çekirdek için yazdım,o zaman ful yazılım olmalı ve kumanda ile yüklenmeli,ayrıca beni sanırım TEKNOwest teknovest ile karıştırdın,çünkü ben yazılım vermiyorum ?

T Çevrimdışı

topal78

Yeni Üye
14 Eki 2018
6
Merhabalar
17mb130 3.19.20.0 yazılımı yüklemek istiyorum fakat "Bu içeriği görebilmek için bu yazıya tepki vermeniz gerekiyor." olayını çözemedim. başka bir link var mıdır? ya da bu gizli içerik nasıl görünür hale gelir bilgi verebilir misiniz rica etsem..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar
17mb130 3.19.20.0 yazılımı yüklemek istiyorum fakat "Bu içeriği görebilmek için bu yazıya tepki vermeniz gerekiyor." olayını çözemedim. başka bir link var mıdır? ya da bu gizli içerik nasıl görünür hale gelir bilgi verebilir misiniz rica etsem..
Yorum yaptınız artık düzelmiştir ? bı de ilk sayfadaki yazıyı beğenin. Ayrıca sizinki smart mi değil mi ?

Geri
Üst Alt