Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

E Çevrimdışı

essence1995

Yeni Üye
13 Mar 2019
12
28
Erişim var fakat CKACATb yazısına basınca pcden bir hareket yok ama telefondan 404 hatası alıyorum

E Çevrimdışı

essence1995

Yeni Üye
13 Mar 2019
12
28
bulut ile indirdim güncelledim fakat hala netflix yok, kumandadaki netflix ve youtube düğmeleri de çalışmıyor acaba başka bir sıkıntı olabilir mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
bulut ile indirdim güncelledim fakat hala netflix yok, kumandadaki netflix ve youtube düğmeleri de çalışmıyor acaba başka bir sıkıntı olabilir mi?
1- Ağ bağlantısı varmı
2- Smart girişi varmı
3- smart içinden farklı linke(uygulama) gidiliyormu
4- Smart içinden youtube gidiliyormu
Çok bilgim yok ama,bunlar oluyormu,merak ettim.

E Çevrimdışı

essence1995

Yeni Üye
13 Mar 2019
12
28
1- Ağ bağlantısı varmı
2- Smart girişi varmı
3- smart içinden farklı linke(uygulama) gidiliyormu
4- Smart içinden youtube gidiliyormu
Çok bilgim yok ama,bunlar oluyormu,merak ettim.
evet hepsi oluyor hepsi çalışıyor servise gitmeden önce netflix düğmesi de çalışıyordu ancak şu an güncellememe rağmen ne netflix düğmesi çalışıyor ne de vewd store da netflix var ve televizyonun teması da tamamen değişik önceden açık pembe renkliydi seçenekler şimdi siyah oldu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Şaşırdım inan,ne zaman oldu servis işi acaba,keşke servise sorsaydın bunlar neden çalışmıyor diye,olmazsa vestele yaz olmazsa,bunlar vardı,servisten sonra yok oldu diye.Hadi youtube olur,tuşa bir süre basınca ekleniyor,şimdi aklıma geldi (İ) info tuşuna basınca ,E kullanım klavuzunda netflix olduğunu görüyormusun,(menü >İ tuşu)
cevap evet ise bence vestele yaz,işte adres:
Kesin arıyorlar (beni hep aradılar diye yazdım ,kesin diye),şikayetini bildir,umarım garantin vardır.
Bu da tam linkler:

E Çevrimdışı

essence1995

Yeni Üye
13 Mar 2019
12
28
malesef trde değilim ve burdaki servis gerçekten çok çok kötü onun için kendi kendime bi çözüm bulmaya çalışıyorm. doğru yazılımın yüklü olup olmadığına bile emin değilim televizyon gerçekten mb110 mu yoksa değilmi o bile kesin değil çünkü verdiğimdeki driver ve şu anki driver tamamen farklı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
malesef trde değilim ve burdaki servis gerçekten çok çok kötü onun için kendi kendime bi çözüm bulmaya çalışıyorm. doğru yazılımın yüklü olup olmadığına bile emin değilim televizyon gerçekten mb110 mu yoksa değilmi o bile kesin değil çünkü verdiğimdeki driver ve şu anki driver tamamen farklı
Menü bas ardından 4725 tuşla ekran görüntüsünü paylaş burada bakalım ,olmazsa F fikoloji ve TEKNOwest teknovest kesin bir çözüm sunarlar merak etme.

E Çevrimdışı

essence1995

Yeni Üye
13 Mar 2019
12
28
Sıkıntımı kısaca tekrar anlatayım, televizyonumu aldıktan 1 hafta sonra kendi kendine açılmamaya karar verdi. Ben de servise götürdüm. Televizyonu geri aldığımda yazılımının teması tamamen farklıydı(önceki tema açık pembe, servisten sonra siyah). Kumandasında bulunmasına ve kutuda yazmasına rağmen servisden önce çalışan netflix yokoldu, kumandasındaki youtube düğmesi de çalışmıyor kendim menüden açmam gerekiyor. internet bağlantısı ve görüntü kalitesi sıkıntısız. Vewd mağzadaki diğer uygulamalar da çalışıyor. bu sayfadan güncellememi de aldım güncelledim fakat hala netflix yok. Şimdiden çok teşekkürler

IMG_3710.jpg

K Çevrimdışı

Kuthankurt

Yeni Üye
10 Mar 2019
5
39
farklı bellekle çözdüm sorunu hocam, ben mi yanlış gördüm ama sanki renkler canlandı netlik arttı gibi hissettim. ya da psikolojik mi :sirit
tekrardan selamlar, son software ile dediğim gibi parlaklık vs de net düzelme var ama kumanda da kapatma tuşu artık bazen işlemiyor, bazen basıyorum sinyal yok geri sayacı baştan başlıyor bazen hiç bir işe yaramıyor bazen arka arka 5 kere basınca tv yi kapatıyor. Hitachi 65HTU1700
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

farklı bellekle çözdüm sorunu hocam, ben mi yanlış gördüm ama sanki renkler canlandı netlik arttı gibi hissettim. ya da psikolojik mi :sirit
Hocam tekrardan selamlar, bu yazılım sonrası parlaklık ve netlik çok farketti ama kumandamda sorun var, kapatma tuşu bazen çalışıyor bazen çalışmyır, bazen basınca sinyal yok 3 dakika geri sayımı başlıyor tekrar basıyorum onu sıfırlıyor, bazen hiç işlemiyor, bazen 4-5 kez basınca kapatıyor, bazen ise ilk bastığımda kapanıyor. Hitachi 65HTU1700 sorun ne olabilir?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sıkıntımı kısaca tekrar anlatayım, televizyonumu aldıktan 1 hafta sonra kendi kendine açılmamaya karar verdi. Ben de servise götürdüm. Televizyonu geri aldığımda yazılımının teması tamamen farklıydı(önceki tema açık pembe, servisten sonra siyah). Kumandasında bulunmasına ve kutuda yazmasına rağmen servisden önce çalışan netflix yokoldu, kumandasındaki youtube düğmesi de çalışmıyor kendim menüden açmam gerekiyor. internet bağlantısı ve görüntü kalitesi sıkıntısız. Vewd mağzadaki diğer uygulamalar da çalışıyor. bu sayfadan güncellememi de aldım güncelledim fakat hala netflix yok. Şimdiden çok teşekkürler

IMG_3710.jpg
selam,
seri numarasınıda paylaşabilirmisin

A Çevrimdışı

adikoray

Yeni Üye
13 Mar 2019
9
36
kumandadan menu 4725 yaptım vestel yoda v3.47.10 yazılımı görünüyor menuden baktıgımda şimdiki sürüm 3.10.0.0 güncel sürüm v3.47.10 diyor bu sürümü nereden bulup yükleyeceğim?

Geri
Üst Alt