Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestel771d41f8b5459f84.jpg

Üstadlar tv bu.
Sürüm güncel mi? Değilse hangini yükleyelim?
Size zahmet şu garibana bir yardım.
https://tavsiyeforumu.com/konu/mb130-3-62-35-yeni-yazilim-26-12-2018.3218/ carbon modelini yükleyiniz

J Çevrimdışı

joker66

Yeni Üye
9 Şub 2019
14
44
slm forum vestel üzerine bu denli açıklama sı olan bir forum görmedim (( adoroom+vesteldriver) sitelerdinden çokça yararlanmıştım 2 yıldır pek tv bakmamıştım bugün burayı gezerken şans eseri gördüm benim tv mb90 v2,2,4t ho yazan bir yazılım var sitede mb90 bölümündeki dosyayı indirdim hangi sürüm hangi ay belli değil güncelmi eskimi anlayamadım resmini eklediğim panel için bu yazılımı atabilirmiyim +smart menüsündeki tarayıcı eski bu sürümü desteklemiyor hatası çıkıyor sizlerden cevap bekliyorum teşkler

IMG-20190209-WA0001.jpg

J Çevrimdışı

joker66

Yeni Üye
9 Şub 2019
14
44
ana kartta sorun varmı pek sıkıntı yok ancak smart menüsünde tarayıcı sürümü eski açmıyor sitede verdiğiniz linkdeki yazılım yeni sürümse kullanmak isterim ancak yazılım hangi versiyon yazmıyor onu n için yazmıştım bendeki yazılım sanırım v,2,2,4t bundan daha yeni yazılımvarmı teşkler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ana kartta sorun varmı pek sıkıntı yok ancak smart menüsünde tarayıcı sürümü eski açmıyor sitede verdiğiniz linkdeki yazılım yeni sürümse kullanmak isterim ancak yazılım hangi versiyon yazmıyor onu n için yazmıştım bendeki yazılım sanırım v,2,2,4t bundan daha yeni yazılımvarmı teşkler

Amannnnnnn diyoruz başka bir şey demiyoruz sevgili kardeşim :ok

Söz konusu MB9X ise bize güven ve o meşhur atasözünü hatırla lütfen. ÇALIŞIYORSA ELLEME :kiskis

J Çevrimdışı

joker66

Yeni Üye
9 Şub 2019
14
44
ustalar söz dinlemedik sitenizdeki mb90 yazılımını tv attım menü 1505 yaptım yazılımı yüklemek istiyormusun dedi ok dedim yazılım yükseltiliyor dedi 1den100 kadar doldu tv kapandı standbye modunda ışıkları hızlı hızlı yandı 25-30 sn sonra normal ışık seviyesinde yanıp söndü tam 5 dk bekledim tv açlmadı standbye modunda bekliyor 2 kez fişten çekip açtım nafile :(( bunun kurtarma yazılımı varmı ustadllar :((
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Amannnnnnn diyoruz başka bir şey demiyoruz sevgili kardeşim :ok

Söz konusu MB9X ise bize güven ve o meşhur atasözünü hatırla lütfen. ÇALIŞIYORSA ELLEME :kiskis

malesef usta yazılımı attım standbye ışığında kaldı bunun kurtarma yazılımı varmı elinizde :((
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

J joker66, 9x anakartlara bi sorun yoksa yazılım tavsiye etmiyoruz. sizin anakartta 9x işlemci ve ram mevcut internet altyapısı için yeterli değil android box tavsiye ederiz. forum da konular mevcut.
usta acil yardım vaktiiniz varsa mb9 yazılımı atarken stanbyda kaldı kurtarma yazılımı varmı elinizde

Son düzenleme:
J Çevrimdışı

joker66

Yeni Üye
9 Şub 2019
14
44
tvmim arkasındaki etiket silinmiş üstte ekran menüsü var başka nerede yazar serisi usta

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
tvmim arkasındaki etiket silinmiş üstte ekran menüsü var başka nerede yazar serisi usta
Vestel üretimi tv lerde seri numarası

1- Kutu üzerinde
2- TV arkasındaki etikette
3- TV kimin adına kayıtlı ise sistemde

Kayıtlı olur.

Özel mesaj yolu ile F fikoloji veya TEKNOwest teknovest ustalara kişisel bilgilerinizi (TV kimin adına kayıtlı ise o kişinin bilgileri) ulaştırırsanız, Müsait olduklarında yardımcı olmaya çalışırlar :ok

J Çevrimdışı

joker66

Yeni Üye
9 Şub 2019
14
44
tv ilk aldığımda 2 yıl sonra garantisi bitince anakart arızası oldu vestel müşteri hizmetleriyle uzun uğraşlar sonu yeni menü bir anakart takıldı 2 yıldır sıkıntı vermiyor anakart serisi anakartın üzerindeyse tv söküp okuyabilirim nerede yazıyordur etiketin dışında

Geri
Üst Alt