Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Selamlar,
Onceden cevaplarini esirgememis arkadaslara tesekkur ederim. Uygulama surumunun 3.10 da kalmasi normal mi? Eski yazilardan ado hocam benle ayni problemi yasayan arkadasa 3.62.13 surumunu tavsiye ettigini gordum. Yukledim. Sorunlar devam ediyor.
Bazı kartlarda "yazılım yükseltme" ile "uygulama sürümü" farklı olabilir,bunu Menü --->Ayarlar --->Diğer ayarlar içinden mi görüyorsun?

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Profillerle oynama yapılmışmıydı acaba,merak ettim.
Yok hocam profille filan oynanmamış daha önce tv ye yazılım filan atılmamış misafir lige gittim akrabaya tv çalışıyor du daha öncede usb takıldığında az süre video oynatıyor Muş sonra tv nin ekranı gidiyor Muş önce usb takdım tv ye bir video izlemek için görüntü gitti ondan sonra hemen normal yayınlar dada oldu görüntü gelip gidip ses gelmeye başladı verdiğiniz core yazılımı yükledim versiyonu nu yukseltim ama düzelmedi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hımmm,ozaman dediği gibi servislik olabilir,peki tvyi resetledinmi,ilk kurulum yaptınmı yani?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
tv yi guncelledikden sonra resetlemedim
Eğer çekirdek yazılım yüklediysen resetleseydin keşke,çünkü çekirdek yazılımda kullanıcı profilleri falan değişmiyor,iyi olurdu ,en azından"tamam sıkıntı farklı" denirdi,ama full yazılımsa gerek yok resete ,kendi giriyor zaten .

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Eğer çekirdek yazılım yüklediysen resetleseydin keşke,çünkü çekirdek yazılımda kullanıcı profilleri falan değişmiyor,iyi olurdu ,en azından"tamam sıkıntı farklı" denirdi,ama full yazılımsa gerek yok resete ,kendi giriyor zaten .
Yarın gidip bir resetliyim olmassa herşey için teşekkür ederim ustam Allah razı olsun hayırlı geceler ?

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Degiştirdim hocam sadece full yazılım atmadım.Sadece 2.7.0.0 yazılım ile 2.15.14 yazılımlarda yapıyor.1.34.25de sıkıntı yok hocam.Ancak o yazılımdada ip tv donma ve opera browser reklam sayfası açtıgında resetleme sıkıntısı oluyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Tahmin etmiştim , MB100 tv, MB211 olunca :rolleyes:
Bu konuda müsade edersen susma hakkımı kullanıyorum :speechless:
Bir uyumsuzluk var mutlaka,tabii yazılımda da olabilir,...

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Modlanmış tv m211 puhu tv netfilix açık hocam.Ancak modlama önceside böyle idi.Sanırım 2.7.0.0 yazılımı ile ilgili
Murican abi istersen tekrar mb100 e çevirelim bakalım sonuç değişecek mi ben değişeceğini sanmıyorum neden dersen kartlar farklı olsa da tv nin bağlandığı opera sunucusu aynı apiler aynı tv yazılımı ile alakalı olabilir istersen full yazılıma dön kesin olarak sorunu o zaman anlarsın full yazılıma dönüp hiç bir değişiklik ve yükseltme yapmadan operayı bir dene sorun yoksa ara yükseltmeleri yapmadan 2.7. ye yükselt o zaman anlarız sorunu

Geri
Üst Alt