Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

N Çevrimdışı

nessu

Yeni Üye
9 Mar 2020
8
62
İyi akşamlar ,Bir arkadaşımda Vestel 4K smart 49UA8900 49" Led tv var.
Bunun versiyonu internet üzerinden güncellenmiyor. Son versiyonu usb ile atıp yükseltmak istiyoruz.
enson versiyonu verebilirmisiniz. Teşekkür ederim.

Vestel-49-ekran-tv.jpg

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
492
36
Bu nasıl bir forum arkadaşlar dosya indiremiyoruz oraya buraya yönlendırıyor devam yoksa elinde yazılım arkadaş neden vaktımızı çalıyorsunuz
ozaman direk servise vereceksin tvyi böylece vaktin çalınmaz ama yine çalınır bu seferde servis bekleyecen evde o beklemeden dolayıda vaktin çalınacak bekliyosun diye aşaaa tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hiç cevap yazma boşuna bana bugün servisi ara televizyonunu tamir ettir olsun bitsin :bilmiyom

Ekran Vestel yazısı kaybolduktan sonra ekranda ışık var sadece ses ve görüntü yok
By_Trol By_Trol abi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,989
gunceeme
İyi akşamlar ,Bir arkadaşımda Vestel 4K smart 49UA8900 49" Led tv var.
Bunun versiyonu internet üzerinden güncellenmiyor. Son versiyonu usb ile atıp yükseltmak istiyoruz.
enson versiyonu verebilirmisiniz. Teşekkür ederim.
Güncelleme Yazılımı verildi.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,989
Bu nasıl bir forum arkadaşlar dosya indiremiyoruz oraya buraya yönlendırıyor devam yoksa elinde yazılım arkadaş neden vaktımızı çalıyorsunuz
yanlış yazılımı indirip televizyon içine iyice etmeyin diye yazılımları kontrollü veriyoruz.

Onbinlerce insan buradan yazılım indirmiş fakat bu size nasip olmayacak.!

N Çevrimdışı

nessu

Yeni Üye
9 Mar 2020
8
62
gunceeme

Güncelleme Yazılımı verildi.
Yazılım için teşekkür ederim, en kısa sürede yükleyeceğim.Saygılar.

Ayrıca birde bu Vestel marka tv var ve buna da yazılım güncellemek istedim malesef güncelleme yapmıyor.
usb ile güncellemek istiyorum . Bilgileri aşağıdadır. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

vestel-tv-mb97.jpg

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emr4Hn

Yeni Üye
6 Tem 2024
3
24
Merhaba Toshiba 43L2863DAT MB211 v1... televizyonuma yazılım güncellemesi yapmak istiyorum. Yavaş ve bazı uygulamalar yok (amazon prime vs.)

toshibatvd558cbb6788425f3.jpg

Geri
Üst Alt