Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
teraspy teraspy ve F fikoloji hocam günaydınlar, hocam bildiğiniz gibi akşam downgrade yaptım ardından factory reset attım.
17MB130 3.62.7.0 sürüme düşürdüm ama değişen olmadı .
Sabah 17MB130 CONNECTED 3.62.4.0 Yotube, Netflix Çözüm içerir sürüme düşürdüm sorun devam ediyor. Vewd de uygulama yüklenmiyor hız testi hala 0 mbps. Fakat netflix düzeldi açılıyor. Ben netflix kullanmadığımdan çok önemsememiştim. Daha farklı neler yapabilirim acaba?

Hiçir sorun yoktu upgrade yaparken. Son sürüme güncelledim o akşam her şey düzgündü. Ertesi gün tv yi açtım bu sorunlar oluştu.

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
genel bir sorun var sizlik değil
Hocam az önce vestel servisi aradım. Telefondakiler yardımcı olamadı tabi ki. . Randevu için arayacaklarmış. Şimdi çekirdek yazılımı güncelledim diye sıkıntı yaratırlar mı? İlk sürüme mi döneyim? varsa elinizde v3.47.6.2 sürümü yardımcı olur musunuz?
Birde hız testi sorunu da yaşıyorum ben ona yoruyorum açılmamasını bilemiyorum artık. Ne yapacağımı şaşırdım.

Y Çevrimdışı

ysfdmrts

Yeni Üye
13 Şub 2019
7
32
aynı sorunları şuan bende yaşıyorum REGAL televizyon reset attım herşeyi denedim ama vewd e giriyor ssiptv, ottplayer hiç biri açılmıyor

Y Çevrimdışı

ysfdmrts

Yeni Üye
13 Şub 2019
7
32
Son düzenleme:
TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
En fazla 2 mbps olması lazım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

DNS ayarı ile alakalı olabilir mi sizce

Yok hocam bende direk "0 mbps" yazıyor test yaptığınıda sanmıyorum açıkçası. Basıyorum hemen ekrana 0mbps yazısı geliyor. en azından 5 -10 sn bir test olur diye düşünüyorum. Dnsleri değiştirdim aynı. Telefonun internetini paylaştım onda da aynı. Sorun tv de sanırım internetten veya modemden değil. Yazılımsal bir sıkıntı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam az önce vestel servisi aradım. Telefondakiler yardımcı olamadı tabi ki. . Randevu için arayacaklarmış. Şimdi çekirdek yazılımı güncelledim diye sıkıntı yaratırlar mı? İlk sürüme mi döneyim? varsa elinizde v3.47.6.2 sürümü yardımcı olur musunuz?
Birde hız testi sorunu da yaşıyorum ben ona yoruyorum açılmamasını bilemiyorum artık. Ne yapacağımı şaşırdım.
herhangi bir sorun olmayacaktır orjinal yazılımdır.

TiRaNTx Çevrimdışı

TiRaNTx

Yeni Üye
11 Şub 2019
46
41
herhangi bir sorun olmayacaktır orjinal yazılımdır.
Anladım hocam, şimdi 17MB130 3.62.35 Carbon - Titanium - jvc - hitachi bu sürüme yeniden yükledim ama titaniumu yükledim. Bu ayarlarla düzelmedi full yazılım atsak düzelir mi acaba? Bu hız testi mevzusu 0 mbps çıkması wifi kartı mı bozuldu acaba.

Y Çevrimdışı

ysfdmrts

Yeni Üye
13 Şub 2019
7
32
Yok hocam bende direk "0 mbps" yazıyor test yaptığınıda sanmıyorum açıkçası. Basıyorum hemen ekrana 0mbps yazısı geliyor. en azından 5 -10 sn bir test olur diye düşünüyorum. Dnsleri değiştirdim aynı. Telefonun internetini paylaştım onda da aynı. Sorun tv de sanırım internetten veya modemden değil. Yazılımsal bir sıkıntı.
Yok hocam wifi de sorun olsa youtube a da girmez onlarda sorun yok bencede yazılımsal birşey var yoksa sadece mi bizde var anlamadım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Anladım hocam, şimdi 17MB130 3.62.35 Carbon - Titanium - jvc - hitachi bu sürüme yeniden yükledim ama titaniumu yükledim. Bu ayarlarla düzelmedi full yazılım atsak düzelir mi acaba? Bu hız testi mevzusu 0 mbps çıkması wifi kartı mı bozuldu acaba.
eğer carbon sa carbona dönün farklı temada servis sıkıntı yapabilir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt