Vestel mb130 v3 yeni yazılım var mı ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Teşekkür ederim.Peki tvye amazon prime video ve exxeni yükleyebilir miyim ? Yükleyebilirsem nasıl yüklerim acaba ?
Prime video mod ile açılıyor sanırım ama Exxen için Vestel'in anlaşması lazım bildiğim kadarıyla.
Yani Android modeller hariç yok bildiğim kadarıyla.
Android'te de Market sayesinde vardır, Vestel'e özel değildir.

C Çevrimdışı

cakturk

Yeni Üye
7 Tem 2021
3
32
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Forum da arattım fakat bir başlık bulamadım.Konu ile ilgili bildiğiniz bir başlık var ise yönlendirebilir misiniz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Cevabınız için çok teşekkür ederim.Forum da arattım fakat bir başlık bulamadım.Konu ile ilgili bildiğiniz bir başlık var ise yönlendirebilir misiniz ?
Burayı bı okuyunuz. Exxen için anlaşmayı bekliyoruz. Eğer kart desteklerse olabilir

A Çevrimdışı

ayteking

Yeni Üye
13 Nis 2019
1
43
Prime video mod ile açılıyor sanırım ama Exxen için Vestel'in anlaşması lazım bildiğim kadarıyla.
Yani Android modeller hariç yok bildiğim kadarıyla.
Android'te de Market sayesinde vardır, Vestel'e özel değildir.
Mb130 Yoda v5.35.4.0 da mod ile Amazon prime ı açtım onu açınca TV birkaç saat sonra anasayfaya exxen i de getirdi. Netflix , Amazon Prime ve Exxen şu an var ama Exxen e her girişte tekrar login yaptırıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Mb130 Yoda v5.35.4.0 da mod ile Amazon prime ı açtım onu açınca TV birkaç saat sonra anasayfaya exxen i de getirdi. Netflix , Amazon Prime ve Exxen şu an var ama Exxen e her girişte tekrar login yaptırıyor.
Tam program olmadığından kaydetmiyordur login girişini ,öenmli olan kullanman ,sorunsuz kullanılıyor mu acaba :alala

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt