Vestel Mb130 Tv Yazılımını Güncellemek istiyorum

S Çevrimdışı

Sosyetik

Yeni Üye
27 Ocak 2023
3
32
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Yazılım.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderin yeniden kurun.

D Çevrimdışı

drsnkck

Yeni Üye
11 Mar 2023
4
37
merhabalar vestel 49ad9300 smart tv var yazılıma ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

V Çevrimdışı

volkan34

Yeni Üye
11 Mar 2023
1
30
Vestel mb130 v.3.62.35.1 sürüm var benimde Amazon vs yok yükseltebileceğimi bi yazılım var mı ???

D Çevrimdışı

drsnkck

Yeni Üye
11 Mar 2023
4
37
fabrika ayarlarına geri yükleme yaptım cihaz kapandı artık açılmıyor. tv de youtube gibi uygulamalara girken kendini resetleme bazen normal izlerken gibi resetleme işlemleri vardı. mb130 anakart olarak geçiyormuş bir kaç tane yazılım bu sayfadan buldum ama işe yaramadı. bir tanesi yüklerken yarıda kesiyor ve eror veriyor.

Problem nedir acaba?
fabrika ayarlarına geri yükleme yaptım cihaz kapandı artık açılmıyor. tv de youtube gibi uygulamalara girken kendini resetleme bazen normal izlerken gibi resetleme işlemleri vardı. mb130 anakart olarak geçiyormuş bir kaç tane yazılım bu sayfadan buldum ama işe yaramadı. bir tanesi yüklerken yarıda kesiyor ve eror veriyor.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504

Tv donanımı orijinal ise arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504

Yazılım verilmiş.

E Çevrimdışı

Esattr55

Yeni Üye
19 Ocak 2018
27
Merhabalar mb130 v3 vestel smartsız tv mi güncellemek istiyorum fakat sistem yazılım indirmeme sistem izin vermiyor.

"Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.

Bu kaynak özeldir ve indirebilmeniz için yetkili tarafından izin verilmesi gerekir"

bu şekilde uyarı alıyorum. Nasıl çözebilirim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Merhabalar mb130 v3 vestel smartsız tv mi güncellemek istiyorum fakat sistem yazılım indirmeme sistem izin vermiyor.

"Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.

Bu kaynak özeldir ve indirebilmeniz için yetkili tarafından izin verilmesi gerekir"

bu şekilde uyarı alıyorum. Nasıl çözebilirim.
Full yazılımı indirmeye çalışıyorsunuz.
Core - çekirdek yazılım kısmına bakınız.

D Çevrimdışı

darkdays

Yeni Üye
16 Eki 2022
6
24
20230322_214143.jpg
önceden v4 attım v4 oldu fakat v5 e yükselteyim dedim çöktü şimdi kart deişti v 4 olarak tekrar atsam sorun olurmu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri