Vestel MB120 Raphael v.2.29.6.0 güncelleme sorunu

H Çevrimdışı

Hosea

Yeni Üye
5 Tem 2020
2
34
Merhabalar,,

Vestel 49UB8300 4k 49 inc televizyonumda son 2 gündür otomatik kendi kendine açılıp kapanma sorunu vardı. Garantisi bittiğinden biraz internette bu sorunla ilgili forumları araştırayım dedim. Nihayetinde burada derdime çare buldum diyebilirim. Bu konudan müzdarip arkadaşlar güncelleme ile ilgili bir sorun olduğunu belirtmişlerdi. Dolayısı ile bende bu televizyona uygun olan güncelleme yi indirip kurmak istedim.
Menu 4725 yaptığımda üstte görünen bilgiler MB120 Raphael v.2.29.6.0 bu şekildeydi.
Bu sitede buna eşdeğer güncellemesini yükledim.
MB120 Carbon V2.45.29.1 versiyonunu yükledikten sonrasında televizyon kapandı (kırmızı ışığı sabit açık konumda). Yaklaşık 10 - 20 dakikadir siyah ekran var ve kumanda ile açmaya çalışıyorum hiç bir etki yapmıyor.
Sizce nerede hata yaptım veya ne yapmam gerekiyor bununla ilgili?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Güncel:
TV fişini çıkarıp tekrar taktım. Televizyon açıldı eski haline döndü.
güncel sürümü kontrol ettim v2.45.29.1 olmuş. Fakat problem hala devam ediyor. Televizyonu acınca ortalama 10-30 saniye aralığında kendilğinden kapatma tusuna basar gibi kapanıyor (göz kırpıyor). BAzen kendi kendine tekrar aciliyor bazen acilmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hosea

Yeni Üye
5 Tem 2020
2
34
özellikle televizyonu açar açmaz kumandanın pillerini cikardim ama nafile yine aynı durum

Geri
Üst Alt