VESTEL LED TV LOGO GELİP KAPANIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R Çevrimdışı

rassimo

Yeni Üye
17 Ara 2020
2
42
tlf feneri ile ekran kontrolu yapın görüntü silik şekilde varsa led bar arızası olabilir.
merhaba, benim tv 42FA5000 LED TV. bende de aynı sorun var. tv yi açınca logo geliyor fakat daha sonra hiç komut almıyor ve kumanda çalışmıyor. ekrana telefon feneri ile baktım herhangi bir görüntü yok. tv nin içinde led ışıklar yanıyor. nasıl bir sorun olmuş olabilir. Teşekkürler

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba, benim tv 42FA5000 LED TV. bende de aynı sorun var. tv yi açınca logo geliyor fakat daha sonra hiç komut almıyor ve kumanda çalışmıyor. ekrana telefon feneri ile baktım herhangi bir görüntü yok. tv nin içinde led ışıklar yanıyor. nasıl bir sorun olmuş olabilir. Teşekkürler
Cihaz osd yani goruntu kesmiş genelde panel kaynaklı oluyor diğer ihtimaller ; ana kart ve kablo

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
17MB130P VESTEL YAZISI GELİP GİDİYOR AMA TELEVİZYON AÇILMIYOR NE YAPABİLİRİM
Burada TV arka kapak takı barkodu paylaşın müsait zamanda bakılır ben şu an mobildeyim

H Çevrimdışı

HÜSEYİNGÖREN

Yeni Üye
26 Ara 2020
8
31
anakartı 17mb130p yazıyor model olarak 50ud8800 -SN: 7929760700104 KUMANDA ÜZERİNDEN FALAN SIFIRLAMA GİBİ BİRŞEY OLUYORMU KODLARLA FALAN YOKSA FORMAT GİBİ BİRŞEY Mİ ATILIYOR
Burada TV arka kapak takı barkodu paylaşın müsait zamanda bakılır ben şu an mobildeyim

İ Çevrimdışı

İsmail1515

Yeni Üye
25 May 2020
1
43
Arkadaşlar merhaba, 55ud9300 serisi tv vestel logo geliyor, standby ışığı sürekli yanık kalıyor görüntü yok. Mb130 yazılımı vardı daha önce kullandığım onu flash disk ile yüklemek için ok tuşuna basılı tutup fişi takıyorum fakat forumda yazdığı gibi yazılım yükleme ekranı başlamıyor. Sizce Anakartta bir sorun olabilir mi

3589C9C5-6C01-4550-AC0D-DEEC4862B526.jpg

E Çevrimdışı

ersin11

Yeni Üye
7 Şub 2020
20
36
Barkod bilgilerini eklediğiniz tv revizyonludur. Maalesef bende yazılımı yok. Servisten destek almanız gerekebilir TEKNOwest TEKNOwest ve F fikoloji ustaların arşivinde olabilir online olduklarında cevap verirler.
Teşekkürler ilginiz için siz etiketlemişsiniz sanırım görürler inşallah revizlu ama kozmetik olarak dendi pek birşey göremedim içini bilmiyorum 2018 almıştım uygundu fiyatı monitör gbi düşünun bide büyük ekran gel gör ki garanti bitince böyle oluyor (Samsung vardı 2 yıl bitti led karardı köşeden değişik) inş yardımcı olurlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt