Vestel LCD TV görüntü yok

E Çevrimdışı

EminFirtina

Yasaklı Üye
7 Ocak 2018
47
Merhabalar ,
Arkadaşımda Vestel 2016 da aldığı kendinden uydulu tv var.
Elektrik gitmiş, elektrik geldiğinde ise TV de ses var, görüntü yok.
İlk açılışta Vestel yazısı anlık olarak gelip kayboluyor, dedi.
Normalde uzun sürer logo , diyor .
Sizce sorun neyden olabilir,
2007 yıllarında tv mseti tamir ederdim, sonra askere git yeni işe gir derken, hobi olarak kaldı.
Hayırlı günler

E Çevrimdışı

EminFirtina

Yasaklı Üye
7 Ocak 2018
47
Öncelikle geçmiş olsun, tvnin arkasındaki seri no fotoğrafını paylaşır mısınız lütfen F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST
Tabikide, TV arkadaşımın eve 4 de gidecek,
Bugün tekrar anlattıklarına göre arka ışık var , görüntü kesiyor . Bu gün yine bakacak.
Elektrik gitmisken camsil ile silmiş, öncedende silermisde , diğer durumda bu ,, işte Vestel yazısı gelmedi bir ümit , ekran için

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Tabikide, TV arkadaşımın eve 4 de gidecek,
Bugün tekrar anlattıklarına göre arka ışık var , görüntü kesiyor . Bu gün yine bakacak.
Elektrik gitmisken camsil ile silmiş, öncedende silermisde , diğer durumda bu ,, işte Vestel yazısı gelmedi bir ümit , ekran için
O zaman mevzu başka full yazılım çözer diye düşünmüştüm ama donanımsal bir sıkıntı var sanki

E Çevrimdışı

EminFirtina

Yasaklı Üye
7 Ocak 2018
47
IMG-20200517-WA0004d98f455dbcaf3ffb.jpg

E Çevrimdışı

EminFirtina

Yasaklı Üye
7 Ocak 2018
47
Hepinize teşekkür ederim, sağolun , İnşallah yazılımdandır,,, ekranı süremiyor sanki.
Anakart çalışıyor, uydu alıcısı çakışıyor. TV logosu veriyor ,, TV logosu verdiği anda kesip çalışıyor yine ses olarak .. çok garip ,.
Gelişmeleri yazacağım .

E Çevrimdışı

EminFirtina

Yasaklı Üye
7 Ocak 2018
47
Müsait zamanda videoya bakacağım,
Arkadaş TV için servis baktı, servis kapanmış, bir yerde tamirci görmüş, hani evinin altında dükkanı olan TV müzik seti dükkanı , içerde LCD TV yok belkide , gitmiş oraya bırakmış, iki üç gün oldu bakmamış,
Ordan alıp benim dediğim iki yerede uğramış, birisi coronadan dolayı 2-3 aydır kapalı. Benim ustama bıraktı ,,, gelişmeleri durumları yazarım

E Çevrimdışı

EminFirtina

Yasaklı Üye
7 Ocak 2018
47
Panel arızası olduğunu tahmin ediyorum A Adem Helvacı F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST
TV yi en son benim Ustama bırakmıştı, 4-5 saat sonra Ustam bakmış , panel dedi.
Arkadaşım TV yi teslim almaya giderken sormuş, resim verdiği anda panel kesiyor demiş. Panel arızalı olduğu için TV yük olarak görüyor, korumaya geçiyor.
Şimdi ise bugün Vestel servisi ile görüştü, oraya götürecek, her türlü 60 TL alırız demişler, fakat arıza 750 - 1000 arası çıkarsa yaptırırım diyor.
Dünde TV bakmış,
Samsung 127 ekran 50hz, 2018 çıkışlı, internet smart tv, 3d yok, 4k yok, diğer herşey var, 3500 TL. Gittiği mağazalarda su anda bunun sadece aynı özelliklerde 4k modelini 4500 gibi fiyata satıyorlar, bu bi alt seri demişler.
Vestel bakmış, oda aynı özellikler 3000 TL.

Philips bakmış, 109 ekran yeni seri 4k mı bilmiyorum ama android akıllı olandan 2500 TL dedi heralde.
İş yerindeki arkadaşlarla ortak düşüncemiz, kendisi TV almışken ekran büyük olsun diyordu, odası 45-50 m2.
Bize uygunu samsung geldi.

H Çevrimdışı

Hamido

Yeni Üye
27 Nis 2020
31
32
03B02EF7-14CB-4028-862D-3E5B5C67A492.jpg

Televizyonumun paneli kirik. Calisiyordu ancak son 2 gundur goruntu tamamen gitti. Az önce servisi aradim. Televizyonun panelinin 1200tl ye degisebilecegini soyledi. Televizyon 4 yillik sizce bu paraya bu urunun panelinin degismesi mantikli mi? A Adem Helvacı F fikoloji

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri