Vestel Kumanda ⭐ tuşu atama yapma

S Çevrimdışı

s7eve7n

Aktif Üye
20 Ocak 2020
71
40
Selam dostlar.
Vestel kumandada bulunan yıldız tuşuna atama yapılıyormu? Normalde kumanda üzerinde youtube netflix prime video tuşları var yanında birde ? tuşu var, bu tuşa basınca youtube giriyo ben o tuşu google ayarlamak istiyorum mumkunmu?

IMG_20200516_125306.jpg

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Sadece bir kaynağa ayarlanabiliyor eğer değişmediyse, örneğin hdmi 1 açabiliyor.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Sendeki kumanda farklıdır. Farklı uygulamada ne yaptı ?
O anda tvde hangi numaralı kanal açıksa onu atıyor kısa yola, bende iki yıldız var birinde fabrika çıkışı youtube, öbüründe uydu, anten, karasal seçimi yapılıyor ve sadece bir kaynak ya da bir uydu kanalı eklenebiliyor, puhu tv eklemek için çok uğraştım ama olmuyor bir türlü ben de bıraktım yakasını

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
O anda tvde hangi numaralı kanal açıksa onu atıyor kısa yola, bende iki yıldız var birinde fabrika çıkışı youtube, öbüründe uydu, anten, karasal seçimi yapılıyor ve sadece bir kaynak ya da bir uydu kanalı eklenebiliyor, puhu tv eklemek için çok uğraştım ama olmuyor bir türlü ben de bıraktım yakasını
Kanal üstünde iken bu seçimi yaparsan evet kanalı seçer .

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Kanal üstünde iken bu seçimi yaparsan evet kanalı seçer .
Farketmiyor smart içinde yapsam da tvde en son hangi kanal açıksa onu atıyor ya da kaynak atıyor, ben de en son hdmi 1 yaptım, xbox takılı orada ve ilginç biçimde xbox cec desteği olmayınca bu tuşa basıyorum direk geçiyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Farketmiyor smart içinde yapsam da tvde en son hangi kanal açıksa onu atıyor ya da kaynak atıyor, ben de en son hdmi 1 yaptım, xbox takılı orada ve ilginç biçimde xbox cec desteği olmayınca bu tuşa basıyorum direk geçiyor
Hmm peki arkadaşın dediği gibi uygulamayı açtıktan sonra favori yapmayı drnedini mi

Y Çevrimdışı

Yasemin Köremez

Yeni Üye
15 Tem 2020
1
31
Bizim yıldız tusu youtube baglaniyordu direk oglum elindeyken kumanda star tv acikken tusa basmis ve onu ayarlamis geri youtube nerden ayarlayabilirim o tusu ? Youtube baska giris yeri var mi neresi aciksa orada 5 sn basili tutun denilmis asagilarda da

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt