Vestel Kumanda Hk.

C Çevrimdışı

cooler123

Yeni Üye
16 Mar 2023
25
34
Rahatsız olduğum konu evet büyüklüğü bir, ikincisi tuşlar çok ses çıkarıyor ve dayanıksız-kalitesiz hissiyatı var. Daha önce Philips kullanıyordum onun kumanda da harika değildi ama daha sağlam hissettiriyordu ve daha ufakti. Sürekli YouTube vs gezindigim için yön tuşlarınin olduğu bölüm bozuldu bozulacak gibi bir his var.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Rahatsız olduğum konu evet büyüklüğü bir, ikincisi tuşlar çok ses çıkarıyor ve dayanıksız-kalitesiz hissiyatı var. Daha önce Philips kullanıyordum onun kumanda da harika değildi ama daha sağlam hissettiriyordu ve daha ufakti. Sürekli YouTube vs gezindigim için yön tuşlarınin olduğu bölüm bozuldu bozulacak gibi bir his var.
O zaman paylaşılan alternatifleri bir inceleyebilirsiniz. TEKNOwest TEKNOwest ustamızın dediği gibi BT özellikli bir kumanda sıkıntı yaratabilir. IR özelliği olan bir kumanda öğrenme modu da varsa yeterli olur düşüncesindeyim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu ikisinden birini alın android kısmında sorunsuz kullanırsınız.
Botech wzone kumandası da olur
TAVSIYEFORUMU kodu ile %10 indirimli.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Not BT kumanda netflix vs kısayol tuşları çalışmıyor Vestel tv de

Geri
Üst Alt