Vestel Kumanda Hk.

C Çevrimdışı

cooler123

Yeni Üye
16 Mar 2023
25
34
Merhaba. 65qa9700 ile birlikte gelen kumandanın kalitesini çok beğenmedim. Farklı bir kumanda kullanma şansım var mı bu cihazla acaba? Işıklı bir kumandası var mesela o çalışır mı? Yada q9900 ile gelen ikinci ufak kumanda gibi.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Android TV BT kumandalar sorunsuz çalışır ama TV bölümü çalışmaz. Android menüsünde Bt kumanda kullanabilirsiniz

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Android TV BT kumanlar sorunsuz çalışır ama TV bölümü çalışmaz. Android menüsünde Bt kumanda kullanabilirsiniz
Benim aklıma Piranha' nın akıllı kumandası geldi. Ben şu an kullanıyorum ve programlanan tuşlara ekstra ayarları programladım. Hem android hem IR için bayağı kullanışlı oluyor. Ama az önce sorduğum gibi kullanıcı acaba büyüklüğünden mi rahatsız yoksa klavye v.b. birşey mi düşünüyor?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim aklıma Piranha' nın akıllı kumandası geldi. Ben şu an kullanıyorum ve programlanan tuşlara ekstra ayarları programladım. Hem android hem IR için bayağı kullanışlı oluyor. Ama az önce sorduğum gibi kullanıcı acaba büyüklüğünden mi rahatsız yoksa klavye v.b. birşey mi düşünüyor?
Air mause özeliğide var güzel kumanda piranha ucuz ve ekonomik.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Air mause özeliğide var güzel kumanda piranha ucuz ve ekonomik.
Sesli arama ve air mouse özelliği için almıştım. Boyut olarak oldukça kibar. Hatta orjinal model adını unuttum. Forumda bir kullanıcımız çinden uyguna aldım demişti. Bulursam onu da paylaşayım.

Buldum. G10S. Yalnız o kullanıcımızın mesajında ürün linki ve orjinal G10S' in farkı da vardı. Onu bulursam onu da ekleyeceğim.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sesli arama ve air mouse özelliği için almıştım. Boyut olarak oldukça kibar. Hatta orjinal model adını unuttum. Forumda bir kullanıcımız çinden uyguna aldım demişti. Bulursam onu da paylaşayım.
Bende aldım baya kullanışlı bir ürün

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Orjinal kumandadan biraz daha küçük görünüyor. Dediğiniz gibi bir seçenek olabilir. Ama orjinal kumandanın beğenilmeyen yönünü bir öğrenebilseydik. :hmm:)
BT kumanda geç tepki veriyor uyku modundan herhangi bir tuşa basıldığında anında uyanmıyor tekrar basmak gerekiyor box kumandası gibi seri değil

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
BT kumanda geç tepki veriyor uyku modundan herhangi bir tuşa basıldığında anında uyanmıyor tekrar basmak gerekiyor box kumandası gibi seri değil
Bu bizim bahsettiğimiz kumanda usb alıcılı + IR olduğu için sıkıntı olmuyor. BT kumandalarda uyku modu v.s. bayağı karıştırıyor ortalığı.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Örneğin ses açma tuşuna bastınız kumanda uyanıp hemen ses açma işlemi yapmıyor tekrar ses açma tuşuna basmanız gerekiyor bu yüzden ben de normal kumanda kullanıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri