Vestel İhraç fazlası ürünleri türkiye pazarına satar mı?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
2 yil garanti kendiniz kurabilirsiniz ancak kutudan hasarli cikarsa satici sorun cikarabilir ben kendim kurmustum saglamdi garanti olsun istiyorsaniz kutuyu servise actirin.
İşte zurnanın zırt dediği yer burası.
Servisin tek yapacağı ''Kırık çıkmıştır'' diye yazıp servis formu vermek. Siz yine satıcı ile başbaşa kalıyor ve tamamen onun insafına kalıyorsunuz bu ürünlerde.
Mümkünü olsa da kontrollü olarak elden teslim alabilse :ok

L Çevrimdışı

laumexs

Yeni Üye
4 Mar 2020
6
43
Öncelikle Rota Spot mallar satan bir dükkan ve yeri Ankaradaki spotçular çarşısında bende ürünü araştırırken şikayet var yazılan yorumları okudum. Uzak durulması gereken bir yer olduğunu gördüm. Öncelikle yorumlarda sattıkları malın arkasında durmadığı yazıyor. Bu bile uzak durulması gereken bir nedendir!

Sadece bir örnek şikayeti ekliyorum.

Kargosu hiçbir şekilde zarar görmemiş un ında açınca renkli çizgiler çıkıyor. 2 000 TL para ödedim, rota teknoloji bizim sorunumuz değil diyor ve ü geri almıyor. Herkesin canını yakmışlar bugüne kadar, birisinin bunlara dur demesi lazım. BİMER, Tüketici Hakları'na, vergi dairesine bu yla ilgili yazı yazacağım. Sizin firmanız nasıl bir firma, arızalı televizyonu gönderiyorsunuz, insanları ediyorsunuz. Sizin bu yaptığınız değil, benim muhatabım sizsiniz bu işi siz çözeceksiniz. Üretici firma beni ilgilendirmez, arızalı televizyonu, ı televizyonu gönderen rota teknoloji firması.

15e984a44d030ca54.jpg

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Öncelikle Rota Spot mallar satan bir dükkan ve yeri Ankaradaki spotçular çarşısında bende ürünü araştırırken şikayet var yazılan yorumları okudum. Uzak durulması gereken bir yer olduğunu gördüm. Öncelikle yorumlarda sattıkları malın arkasında durmadığı yazıyor. Bu bile uzak durulması gereken bir nedendir!

Sadece bir örnek şikayeti ekliyorum.

Kargosu hiçbir şekilde zarar görmemiş un ında açınca renkli çizgiler çıkıyor. 2 000 TL para ödedim, rota teknoloji bizim sorunumuz değil diyor ve ü geri almıyor. Herkesin canını yakmışlar bugüne kadar, birisinin bunlara dur demesi lazım. BİMER, Tüketici Hakları'na, vergi dairesine bu yla ilgili yazı yazacağım. Sizin firmanız nasıl bir firma, arızalı televizyonu gönderiyorsunuz, insanları ediyorsunuz. Sizin bu yaptığınız değil, benim muhatabım sizsiniz bu işi siz çözeceksiniz. Üretici firma beni ilgilendirmez, arızalı televizyonu, ı televizyonu gönderen rota teknoloji firması.

15e984a44d030ca54.jpg
Hocam teşekkürler . zaten bimden jvc aldım az önce. En azından servisi gelsin kursun 3 sene garanti kafam rahat olsun.

imagead8b5dd69abfec80.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri