Vestel Hızlı 9812te çamaşır makinası kazanda paslanma?

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
593
Yok hozam beze cif döküp sildiler sadece paslı olan yeri, çizikler genel olarak kazanın bazı bölgelerinde var, şimdide yıkama esnasında bip bip uyarı sesi vermeye başladı, bazen tek bip ardından 3kez tekrar, bazende tek bip ardından 2tekrar şeklinde.
öncelikle geçmiş olsun hocam, inşallah çözüm gönlünüzce olur. Pas yapan kısımda çizikler benim de gözüme çarptı fakat11 aylık cihazın pas yapmaması gerekiyor... Cihazın değişimini istemeniz yerinde olmuş. Sonucu bekliyoruz

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
öncelikle geçmiş olsun hocam, inşallah çözüm gönlünüzce olur. Pas yapan kısımda çizikler benim de gözüme çarptı fakat11 aylık cihazın pas yapmaması gerekiyor... Cihazın değişimini istemeniz yerinde olmuş. Sonucu bekliyoruz
Merhaba epey zaman geçti konunun üzerinden, kazan değişimi oldu üründe. servis ilk defa karşılaştıklarını elektrik tesisatı ile alakalı olabileceğini söyledi. Şuan farklı bir şehir ve konutta ikamet ediyorum şimdilik bir problem yok.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33

• Sen benden ne istiyorsun. Bana karşı zorunluğun ve ya kastın mı var.
Sizden kimsenin bir şey istediği yok insanlar size yardımcı olmaya çalışıyor ancak siz bundan memnun olamayıp durumu başka yere çekmeye çalışıyorsunuz.

Benim yorumuma sen niye dislike attın. ? Ben sana atsam hoşuna gider mi. Sanki bana karşı kastın var. ?

Ayrıca kalkıp bana böyle bir mesaj atmanıza da gerek yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt