Vestel Hızlı 9812 TE ve Regal 9100 TY PRATICA arasında fark varmı?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
A Ado

Üstat hayırlı bayramlar, evdeki beko çamaşırmakinasının yenilenme zamanı geldi, başlıktada belirttiğim gibi Vestel Hızlı 9812 TE ve Regal 9100 TY PRATICA arasında fark varmı? fiyat olarak regal 160tl. daha uygun, bu iki ürün arasında garanti süresi ve kullanılan malzeme açısından yada teknik olarak farklılıklar varmı?

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Ado

Üstat beni bilgilendirirsen sevinirim.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado

Üstat hayırlı bayramlar, evdeki beko çamaşırmakinasının yenilenme zamanı geldi, başlıktada belirttiğim gibi Vestel Hızlı 9812 TE ve Regal 9100 TY PRATICA arasında fark varmı? fiyat olarak regal 160tl. daha uygun, bu iki ürün arasında garanti süresi ve kullanılan malzeme açısından yada teknik olarak farklılıklar varmı?

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Ado

Üstat beni bilgilendirirsen sevinirim.

Selamlar azizim.

Kullanılan YP kalitesi ve mühendislik anlamında zerre kadar fark yok lakin elbette programsal farklılıklar ve özellik değişkenleri olacak.

Her ikisinin de garanti süresi, ek garanti hakkı, ücretsiz montaj hakkı, servis hizmeti vs %100 aynıdır :ok

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Selamlar azizim.

Kullanılan YP kalitesi ve mühendislik anlamında zerre kadar fark yok lakin elbette programsal farklılıklar ve özellik değişkenleri olacak.

Her ikisinin de garanti süresi, ek garanti hakkı, ücretsiz montaj hakkı, servis hizmeti vs %100 aynıdır :ok
Üstat hızlı
9912te-
hızlı9812te-
8812tlz
bunların arasında kg ve ön panel dışında fark varmı? Pyrojet özelliği bu modellerde mevcut mu? Yada sizin tavsiye edeceğiniz bunların dışında bir model varmı dır?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Üstat hızlı
9912te-
hızlı9812te-
8812tlz
bunların arasında kg ve ön panel dışında fark varmı? Pyrojet özelliği bu modellerde mevcut mu? Yada sizin tavsiye edeceğiniz bunların dışında bir model varmı dır?

9912 BLDC motor 62 litre Python pompa A+++
9812 BLDC motor 61 litre python pompa A+++
8812 BLDC motor 55 litre python pompa A+++

Olduğunu düşünürsek doal olarak 9912 baskın geliyor ancak 8812 nin program sayısı yüksek ki bana bir anlam ifade etmez bu. :ok

E Çevrimdışı

Ekinciberfin18 

Yeni Üye
6 Ara 2019
16
Merhabalar, Regal cm 8102 8 kg çamaşır makinesi aldık. AU test modu yaptım bitirdi End yazdı ama SAU test modunu bilmiyorum bilmediğim için içinde ki suyu boşaltsın diye 17 dak. Sıkma programına alıyorum. SAU bilmediğim için. SAU yapabilmem için bana yardımcı olabilirmisiniz. Şimdi den teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri