Vestel grubu tvler hakkında

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Nexon 49NX700 full hd model bi tv (mb211s anakart samsung panel) aldım 1680 tlye indirimle profil dosyasını editledim tvde full hd standart tv cokbi özellik yokdu.
açılanlarlar:
Vestel açılış logosu.
wink animation
pixelence
dts
bluetooth
film algılayıcı (movie sense)
hdr (magaza modunda cıkıyor hdrlı videolar değişim oluyor fakat baska bi yerde yazmıyor ama profil dosyalarında hdr bölümü var açtım fakat kesin açıldımı emin olamıyorum şaşırdım doğrusu full hd standart tv nede olsa
Sözün kısası Vestel Toshiba Regal hatta Seg 49 inç full hd tvler en az 2000 en cok 2500 lira arası bence aynı anakarta sahip tvler hepsi ayni aynı yazılım var ufak tefek farlılıklar aç kapat marka logosu koy biraz tasarım Nexon ney Toşhiba ney Vestel ney Regal ney hepsi aynı kardeşim bircok vestel grubu tvlerde anakart aynıysa en ucuzunu alın bu forumdan öğrenin modlayın minimum 400 500 liranız cebinizde kalsın.
Forumdan Allah Razı olsun. Tv nin akıcılığında görüntüsünde cok fark oldu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Öncelikle ellerine sağlık :)
Bu yazdıklarını 6 yıldır hem yazdım hemde tüm AVM'lerde tv alacaklara da anlattım (hanım da hep kızardı bana "bir gün dövecekler seni" diye),hatta "bilseydim 2500TL verip de vestel almazdım" da demiştim ,o zamanlar :)
Yani,yazdıklarına "aynen" katılıyor,altına imzamı atıyorum:ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri