Vestel Flora Ses Sorunsalı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Arkadaslar Forumumuzda Bırkac Arkadasımız Vestel Floranın Seslı Calıstıgına Daır Bıldırımde Bulundu.
Tabı Bu Bıldırım Kullanıcı Tecrubesi Degıl Kulaktan Duyumdan Ibaret Oldugunu Belırtmekte Fayda Var.

Mahallemızdeki Berber Arkadasımızda Vestel Flora Tercıh Ettı. Bızde Hemen Ses Performansını Test Edelım Dedık Canlı Canlı

Cıhazın 30cm Kadar Yanına Sokuldum Herhangıbır Rahatsız Edıcı Ses Duyamadım Daha Dogrudan Yol Kenarı Olması Nedenıyle Hıcbırsey Duymadım

Telefonu Bu Sebeple Dıbıne Kadar Yaklastırdım.

Dıp Not Olarak Sunuda Belırtmek Isterım Vestel Flora F/P Urunudur. Bır Mıtsubıshı Krıgamine Performansı Beklemek Buyuk Hata Olur.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota Sota başkan, Yıllar bana şunu öğretti ki eğer bir işin, bir cümlenin, bir olayın içinde VESTEL var ise, Kayıtsız şartsız mesnetsz ispatsız karalama çabası içerisinde olan bir kesim var.

Yıllarca doğrular için mücadele etik, Yıllarca VESTEL in yanlışlarını yazdık çizdik. Gerek bizi (Sosyal medya forumlar vs) dinleyerek ve gerekse kendileri doğru yolu bularak yıllar sonra ilk defa ADAM GİBİ klima yaptılar.

Arkadaş yıllarca üyelere ''VESTEL 2017 öncesi üretim klimaları ALMAYIN!!'' diye yazdık çizdik zira klimaların hataları vardı.
Şimdi de ''FLORA ALIN'' diyoruz zira gerçekten bu fiyata yapılabilecek EN İYİ klimayı yapmış adamlar ne diyelim şimdi ''Allah belanızı versin neden iyi klima yaptınız'' mı diyelim?

Kim ne derse desin, biz İSPATLI doğruları söylemeye devam edeceğiz, eline sağlık başkan. :ok

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Ado hocam natura plus ile aynı kompresor u kullanıyor değil mi bu ürün . Bizimki de baya sessiz çalışıyor çünkü .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri