Vestel FD7300 önerir misiniz?

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
Selamlar,
Saat 22:00 itibariyle vatanda gece indirimi ile başlıkta belirtilen TV 1900 Tl ye düşüyor. Artık gerçekten düşüyor mu orasını bilmiyorum :krotey
bende bu gece bir yakınım için sipariş geçeceğim.

Son kez sormak istedim aynı fiyata bundan daha iyi bir TV seçeneği var mıdır? İnceleme yapacak vakti geçtim zaten inceledikçe de kafam karışmakta bilgi sahibi oldukça her TV den uzaklaşıyorum. Bütçem dahilinde araba bakarken BMW ilanlarına geçtiğimi farkettiğimde oluşan hisleri yaşıyorum :deli
Fiyatlandırmalar da tuzak gibi , can alıcı bir özellik daha ekliyorlar ve 2000 ödeyecekken "aman canım 200 liradan nolacak" diyip 2200 le yöneliyorsun sonra 2500 ... böyle gidiyor :)

Uzun lafın kısası 2000 liraya belirttiğim TV den daha iyi bir opsiyonum olup olmadığını bilmek istiyorum ama dediğim gibi inceleme kısmını geçtim. "Onu tercih etme aynı fiyata şu model kesinlikle daha iyidir" diyeceğiniz bir TV varsa tavsiye almak isterim, yoksa hayırlı olsun diyelim :cigara

Teşekkürler :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Belirtmeyi unutmuşum , 40 inç olanı.

K Çevrimdışı

koza42

Yeni Üye
1 Nis 2019
23
34
Ben kullanıyorum ve memnunum. Geçtiğimiz kasım ayından bu yana hiç bir sorun yaşamadım. Gayet güzel televizyon. Diğer Vestel modellerinde nasıl bilmiyorum ama kumandasız açma kapama yapmak için televizyonun yandan görülebilen ancak bana göre kullanışlı olmayan bir düğme koymuşlar. Bu düğme ile açma kapama, ses açma kapama ve program değiştirme işleri yapılabiliyor. Ön panelde olsa daha iyi olabilirdi. Bu güne kadar ihtiyacım olmadı ama yine de belirtmek istedim. İnternet bağlantısında da hiç sorun yaşamadım, kablosuz bağlantı ile gayet güzel videolar izlenebiliyor. Görüntü, renk kalitesi de gayet iyi ve canlı renklere sahip.

Tavsiye ederim. Yaygın servis ağı ve yerli olması benim için birinci öncelikti. Ancak televizyon sizi de memnun edecektir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca Vestel uygulamasını telefona yükleyerek kumanda edebiliyorsunuz.

salihoka Çevrimdışı

salihoka

Aktif Üye
27 Mar 2019
61
A Ado hocam Tvleri kıyasladım, önerdiğiniz Tv nin bütçeyi biraz aşmasından dolayı ve K koza42 'nin de olumlu yorumlarına dayanarak FD7300'ü alıyorum.

Teşekkür ederim. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt